Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek kutyát szeretnék...

Mit tegyek kutyát szeretnék de anyukám nem engedi? Sok mindent ki próbáltam.

Figyelt kérdés
2011. nov. 11. 11:39
 1/10 Akiteki ***** válasza:
78%
Akkor most próbáld ki, hogy beletörődsz.
2011. nov. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
13%
Hát semmit...:) Kérjél egyet karácsonyra és lehet h megfogod kapni!:P sok sikert, am milyen kutya fajtát akarsz?:D
2011. nov. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 dizus ***** válasza:
80%
A karácsonyi kutya általában májusban már a menhely honlapján díszeleg.Kérjél inkább sálat.
2011. nov. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Anyukád jobban átlátja a dolgot, mint Te.

Nem tudom hány éves vagy, de a gyakorlat azt mutatja, hogy a 10-15-20 év közötti fiatalok elég hamar beleunnak a kutyával járó törődésbe.

Most biztos azt mondod, hogy de igen, te minden áldott reggel fel fogsz kelni korábban, hogy levidd sétálni. De amikor szakad az eső, havazik és -15 fok van, vagy nyáron 35 fokos melegben már nem olyan jópofa dolog lent sétálni.

Ismerek néhány tizenévest, akiknek kutya kellett. Aztán pár hét után már nem kellett. Jó esetben a szülők hordják le, de volt, aki egyszerűen menhelyre vitte...


Egyébként amíg a szüleid tartanak el, nincs túl sok beleszólási jogod. A kutya éves szinten több tízezer forint. Nekem is akkor lett kutyám, amikor már dolgoztam, és tudtam vállalni minden kiadást.

2011. nov. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Menj el a közeledben lévő menhelyre segíteni ott is sok kutya van és névlegesen örökbe is fogadhatod.
2011. nov. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekünk régen egész kutya farmunk volt! kb:5éves koromig.
2011. nov. 11. 13:18
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha édesanyád is szereti a kutyákat, akkor tényleg csak ez a 2 lehetőség maradt. Anyagilag nem tudják vállalni, vagy úgy gondolják, hogy nem tudnátok vele foglalkozni eleget.
2011. nov. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Anyagilag biztos nem de anyukám beszélt arról hogy nem szeretne takarítani na így hogyan tudjam meggyőzni?
2011. nov. 11. 13:56
 9/10 anonim ***** válasza:
Legtöbbször az is baj a még otthon lakom, "kutyát szeretnék" kategóriájú kérdezőkkel (nem akarlak megbántani nem azért írom), hogy nem fognak egész életükben otthon élni. Lehet, hogy anyukád azért nem engedi, mert tegyük fel, hogy tényleg viszed majd minden nap sétálni, foglalkozol vele, satöbbi, de ha elköltözöl otthonról, nem hiszem, hogy tudsz majd rögtön olyan helyre menni, ahova viheted a kutyát is (koli, albérlet). Szóval kérdezd meg. Lehet, hogy inkább az a baj, hogy ő is úgy gondolja, hogy nem szeretne majd két-három-négy év múlva ő felelősséget vállalni a te kutyádért.
2011. nov. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát akkor próbálkozok még pár hónapig utána szünetelek. köszi :)
2011. nov. 11. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!