Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyaürüléket (a kertből)...

A kutyaürüléket (a kertből) csak simán belerakhatom a kukába, vagy zacskózzam be előtte?

Figyelt kérdés
2011. nov. 11. 14:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én simán a kukába teszem.
2011. nov. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Bozsikrisz ***** válasza:
Ha nekem kertem lenne, akkor tuti, hogy minden kakit próbálnék a földbe juttatni. A legjobb trágya.
2011. nov. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

A komposztálóba szoktam rakni.

(Saját kutyánk nincs de gyakran tévednek be kutyák és nálunk végzik a dolgukat.)

2011. nov. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Akiteki ***** válasza:
Kicsit kevered kedves utolsó válaszadó. A növényevők ürüléke rengeteg emésztetlen anyagot tartalmaz. Az valóban trágya. A ragadozókéval más a helyzet. A kutyasz...tól a fú is kipusztul. Én nem szoktam vacakolni, bele a kukába, aztán rá a többit, hogy a kukás ne lássa.
2011. nov. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Akiteki jól mondja!:D
2011. nov. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én ugyanúgy szedem, ahogy az utcán is. Kis zacsi, becsomóz, kukába kidob.
2011. nov. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

@Akiteki

Eddig nem volt gond belőle, de biztos igazad van. Viszont más trágyák is tönkreteszik a füvet/kerti növényeket ha töményen kerülnek rá (pl kecske- juh- marha trágya is nagyon erős.)

2011. nov. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nálunk a kukások zúgolódnak, ha túl nehéz a kuka, a 3 kutyánk után pedig 1 hét alatt elég sok összegyűlik. Ezért a csatornatisztító vastag csőbe dobjuk ami az udvarban található, leöntjük 1 vödör vízzel, így a csatornába jut. Így nem szólnak a kukások, nincs szaga nyáron sem és tiszta az udvar.
2011. nov. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Utolsó: ez egy nagyszerű megoldás, nem is gondoltam még erre. Ma is tanultam valamit :)
2011. nov. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is a csatorna tisztítóba dobom, aztán leöblítem. Nekem is 3 kutyám van, elég jól összejött a kaki 1 hét alatt + ugye szaga is volt a kukában. Minden nap összeszedem, aztán mehet is a csatornába és nincs szaga.
2011. nov. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!