Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kis testű (yorkshire...

Milyen kis testű (yorkshire terrier, bolognese méretű) aranyos kiskutyák vannak?

Figyelt kérdés
2011. nov. 12. 15:14
1 2
 1/16 anonim válasza:
27%
Kistestű aranyos kutya nem létezik,minél kisebb egy kutya annál ideg betegebb.aranyos kutya pl. a rottweiler
2011. nov. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Szerintem a nevelésétől függ, hogy mennyire idegbeteg. Amúgy én is jobban szeretem a nagyobb kutyákat, de egy nagytestűnek nem lenne itt olyan jó helye. Szóval inkább egy kistestű kutyát szeretnék.

Valaki mondana kistestű kutyákat?

2011. nov. 12. 15:36
 3/16 anonim ***** válasza:

Szia!:)


Nekem egy keverék 6 kilós kutyám van, annyira meg kell zabálni, mindenki azt hiszi, hogy valami extra ritka fajta...:D

Szerintem érdemes szétnézni menhelyek között, ott azt is meg tudják saccolni, mekkora lesz a kutya!


[link]

2011. nov. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Jack russel terrier,Westie,
2011. nov. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Lizi 40 ***** válasza:
Tibeti Shi-tzu. Az enyém egy tünemény volt 14évig volt hűséges társam. De ez valóban neveléstől is függ!
2011. nov. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nekem bolognese-em van.

A kistestű kutyák nem idegbetegek, hanem maximum vérmesebbek..

Vérmes az én bolognese-em is, 7 hónapos, de a vérmességen inkább olyan dolgokat értek, mint pl ugat ha hall vmit, vagy a számára nem szimpatikus kutyákra egy idő után rámorog, ha már nem tűri a közelségét (de ezt kinövi, mert utoljára ilyen 1,5 hónapja volt..)

Én ezt a kutyust tudom ajánlani, mert nem hullik a szőre, ami nagy előny a vedlős időszakokban, meg takarításnál :)

Aranyos, a szőre puha és selymes marad mindig, nem úgy mint a kutyák többségének.

Nagyon ragaszkodóak, ennél ragaszkodóbbat aligha találsz.

Nem rongálta a bútorokat sem soha, sőt cipőket se, semmit.

Imád játszani, amire hangos ugatással figyelmeztet :)


Amugy kedves első válaszoló.

Minden kutya tud ,,idegbeteg" lenni, mert egy alomba szinte mindig vannak gyenge idegrendszerű kutyák, de ez nem azért van, mert hülyék, hanem mert gyenge az idegrendszerük, de ezt is kordába lehet tartani odafigyeléssel, és tanítással. De ez NEM csak a kistestű kutyáknál fordul elő!! Ha nem tetszenek ezek a kutyák,nem kell ilyen kérdésre válaszolni.

2011. nov. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Cavalier king charles spániel.

Itt az enyém:

http://www.youtube.com/watch?v=7H9KJ62CC_g

2011. nov. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szerintem válassz havaneset. Sokkal okosabb bármelyik kistestű ebnél.

Nagyon édes fajta. A legszebb !!

2011. nov. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Nekem is bolognesem van,és csak jókat tudok mondani erről a fajtáról :) Az előző bolognese gazdi már mindent leírt a fajtáról. És egyáltalán nem idegbetegek a kistestű kutyák,mármint azok akik meg vannak nevelve,és akik nem szaporítótól vannak.Szóval a bolognese egy kistestű nagyon aranyos fajta :))
2011. nov. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem van egy 5 hónapos Bichon Havanese kutyám. Imádom. :)
2011. nov. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!