Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 1 éves beagle meddig lehet...

1 éves beagle meddig lehet kint a kertben?

Figyelt kérdés
Tavaly télen bent volt a lakásban mivel pici volt,de idén szeretném már kint a kertben hagyni.Van a méretének megfelelő alulról 4x szigetelt háza.Hány fokig(mínusz) nem szenvedi meg a kinti létet ?Arra gondoltam a nagy hidegekben éjszakára visszajönne a lakásba.
2011. nov. 12. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
nekünk a pincénkben laknank a kutyusok, mert a kazán jól felfűti, de egyébként szerintem nem lesz semmi baja ha kinthagyod!
2011. nov. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha kellően szigetelt nem csak alulról de oldalairól is, és a bejáratára hófogó van feltéve, nem lesz gond vele. Esetleg tégy a házába egy rongyszőnyeget vagy régi plédet, de lehet hogy kiszedi és kiteregeti a kertben. :D
2011. nov. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Sajnos az oldala nincs szigetelve csak az alján van 4 réteg szőnyeg fixen ,hogy ne tudja kiszedni és a tető 3 rétegű(fa,nylon,gumi). A hófogót megpróbálom beszerezni valamelyik áruházba.
2011. nov. 13. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!