Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet az oka, hogy palota...

Mi lehet az oka, hogy palota pincsi keverék kutyám nagyon keveset eszik?

Figyelt kérdés
Már sokféle tápot ki próbáltam és alig, alig eszik belőle. a macskám többet eszik mint ő. A főt húst imádja, de más kaját nem nagyon akar megenni. Van étvágyjavító kutyáknak vagy vitamin kéne neki?
2009. máj. 9. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy amennyit megeszik az épp elég neki.

De lehet beteg is, ezért vidd el először orvoshoz megvizsgáltatni. Ha nincs baja adj neki C vitamint, az valamivel növeli az étvágyat...

2009. máj. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szia

nekem az előző kutyám palotapincsi volt.

Ő is nagyon nagyon keveset evett sőt még nagyon válogatós is volt.A farhátot nagyon szerette,de azt még1x nem adnék a kutyámnak és nem is adok csak kacsát,libát...

De én is aztmondom hogy vidd el orvoshoz és majd az orvos megmondja hogy van e valami baja vagy nincs.És az orvostól nyugodtam megkérdezheted az étvágyjavítót.

2009. máj. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!