Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Acana táp miért nem javasolt...

Stormy8906 kérdése:

Acana táp miért nem javasolt amerikai staffordshire terriernek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 13. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért, nem javasolt?

Szerintem az acana elég jó táp, ha a te kutyádnak jó. Sokan azért nem etetnek vele, mert az ő kutyájuk büdöset kakál tőle, de ha neked nincs ilyen gondod, akkor nem érdemes váltani.

2011. nov. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugyan miért ne lenne javasolt? Honnan vetted ezt ?
2011. nov. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

vegyél kimérve 1 kg és kiderül hogy beválik e a kutyádnak vagy sem , a legtöbb kutyának megy tőle a hasa ahogy az egyik kutyámnak is, viszont a másiknak teljesen rendbe van minden és nem is kakil annyit mint régen...

egy próbát megér elég jó táp és árban is jó szerintem..

de ha van a közeletekbe olyan bolt ahol kimérve lehet kapni szerintem úgy érdemesebb venni..ha nem megy tőle a hasa akkor utána vehetsz nagyobb kiszerelést..

2011. nov. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hamesnés mondjuk a hirtelen váltástól is lehet, szóval a fokozatos átállásra figyelj oda mindenképpen.
2011. nov. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
egyszer láttam,hogy itt írta valaki,hogy amstaffnak nem jó...a kutyám 6 hónapos és puppy&juniort kap...
2011. nov. 13. 19:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Itt elég vad dolgokat tudnak mondani az emberek, ne higgy el mindent :D
2011. nov. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is amstaffom van, ő Acana Lamb & Apple-t eszik.Gyönyörűen fejlődik tőle, ez az egyetlen táp, amit szeret.

Az Acana felső kategóriás táp, az ára is megfizethető.

2011. nov. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!