Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyakozmetika külföldön?

Kutyakozmetika külföldön?

Figyelt kérdés

Van valakinek tapasztalata arról, hogy külföldön (pl. Anglia, Amerika), mennyire "megy" a kutyakozmetika? mennyit keresnek a kutyakozmetikusok? vagy egyáltalán barmiféle tapasztalatért hálás lennék :)


köszönöm


2011. nov. 14. 00:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Keresd a netboard fórumon umarit - ő Angliában dolgozik kutyakozmetiusként. Vagy csak olvass bele az angliai kutyások fórumába.
2011. nov. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én Párizsról tudok írni, itt nagyon jól megy, iszonyat drága, egy kistestű kutya alapkozmetikája 60eurónál kezdődik, de hát itt a kutyatartók 70% nyugdíjasokból áll, és ők nem fognak neki állni otthon fürdetni, hanem 2-3 havonta beadják.
2011. nov. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt tudom mondani, hogy mi magyarok nagyon szerencsések vagyunk az OKJ-s képzésünkkel ugyanis van egységesített képzés míg Európa nagy részén nincs. Pont ezért egy magyar angolul is alig beszélő kutyakozmetikusnak az állásinterjún sokkal nagyobb esélye van a felvételre mint egy ottani államilag nem elismert képzésen résztvevőnek.

a kereset egyértelműen sokkal jobb mint itthon. A szakma megbecsülése is nagyobb sokkal.

2011. nov. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én most fogok elvégezni egy kutyakozmetikus okj-s képzést, amit majd elfogadnak külföldön, és külföldön is tervezek dolgozni. Valaki írhatna tényleg konkrét tapasztalatokat. Saját kozmetika nyitásához nekem mint külföldinek mi kell kinn? És egyáltalán mondjuk tapasztalat nélkül egy már meglévő kozmetikába elhelyezkedni kinn van esély? Mert először talán azt kellene.
2012. márc. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!