Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok nekem harci kutya...

Tudnátok nekem harci kutya fajtákat írni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem így hívják őket de a legtöbb ember nem ismeri a igazi nevüket.
2011. nov. 14. 06:26
 1/6 De Puta Madre ***** válasza:
68%
Amerikai Pit Bull terrier, Angol Bullterrier, Staffordshire terrier, bár nem konkrét fajta, de a Bandog.
2011. nov. 14. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
74%
VV Christofel
2011. nov. 14. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van még a shar-pei, kanári-szigeteki kutya, boxer (bár a mai állomány szerencsére már nem annyira veszélyes kutyákra), szinte minden masztiffot is használtak ilyen borzalmas célra, közép-ázsiai (de ott nem a másik kutya megölése volt a cél, tehát nem lettek gyilkológépek), tosa inu, amerikai bulldog. De google a barátod, viadorkutya néven keresgélj.
2011. nov. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
36%

minek neked?ha kutyát szeretnél nem harci kutyát keresnél.szerintem te valmi illegálisat tervezel.harcoltatni akarod őket?nekik is vannak érzéseik

úgy mint neked és te mit szólnál hozzá ha ezt csinálnák veled?

2011. nov. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
isten ments hogy harcoltassak akármilyen kutyát mentettem is ilyen borzalmas célra használt kutyát csak szeretnék egy kutyát a kutyáimnak szeretném ha bővülne a falka és mielőtt harcra gondolnátok ők többszörös díjnyertes vizsla és pointer
2011. nov. 14. 15:13
 6/6 anonim ***** válasza:
jajj hála istnnek akk bocsi
2011. nov. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!