Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen keverék lehet a kutyám?...

Milyen keverék lehet a kutyám? (Képek linkekben)

Figyelt kérdés

3 hónaposan hoztuk el anno egy menhelyről, szülei ismeretlenek. Nem tudom eldönteni milyen fajták lehetnek benne, nagyon érdekelne. Én agár-vizsla keverékre gondoltam de nem teljesen vagyok benne biztos..

Az első képen a menhelyi testvéreivel van, egyedül ő nem lett csíkos.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. nov. 14. 10:24
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Az agárra az alkata miatt gondoltam, mert bár ezeken a képeken nem látszik, de a horpasza magasan van és vékony testalkatú.
2011. nov. 14. 10:26
 2/18 anonim ***** válasza:
Pedig nem néz ki agárosan. Színe, füle alapján lehet benne vizsla. Farka, tappancsai németjuhász rajzolatúak.
2011. nov. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

NJ és vizsla felfedezhető benne, de a jó isten se tudná megmondani, hogy milyen még :)


Minden esetre cuki.:)

2011. nov. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Sztem meg roti keverék lehet! Szép pofija van !
2011. nov. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Nagyon aranyos! :)

Szerintem vizsla van benne.

2011. nov. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 komasa ***** válasza:
Ha kicsit agár jellegű, ahogy mondod, és a színe és rajzolata alapján szerintem dobermann is lehet benne.
2011. nov. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi ötleteket! :)


Szerintem ha németjuhász lenne benne, vagy roti, az a fején is meg az alkatán is nagyon látszódna.. A vizslát valószínűbbnek tartom.. Az állatorvos még dobermann-t is tippelt a színei miatt.. Meg hozzá kell tennem sosem ugat, csak álmában. XD Egyébként várok még ötleteket bárkitől. :)És vajon a testvérei miért lettek csíkosak?

2011. nov. 14. 11:20
 8/18 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő megelőztél a dobermannal. :P
2011. nov. 14. 11:21
 9/18 anonim ***** válasza:
Sztem is "dobis", de mindenesetre nagggyon aranyos kutyi!!!
2011. nov. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszi!! :) Én imádom nagyon. :) jövő februárban lesz kb. 8 éves, de sokszor mindenki nagyon fiatalnak nézi. Hát, nemhiába, jól ügyel a vonalaira. :D
2011. nov. 14. 11:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!