Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Összetétel szerint ti melyik...

Összetétel szerint ti melyik tápokat választanátok? (linkek lent)

Figyelt kérdés

Lathams mature 7+


( [link]


Összetétel: Rizs (26%), zab, pulykahús étel (17%), borsó, lenmag (5%), árpa, baromfizsír, cukorrépapép (2,5%), Digest, tengeri alga (1,25%), lucerna (0,5 %), kálium-klorid, cikória (0,1%), kalcium-karbonát, glükozamin, kondroitin, Yucca schidigera kivonat (0,01%).



lathams sensitive


( [link]


Összetétel: Rizs (26%), Bárány húsliszt (26%), borsó, burgonya, csirke zsír, lenmag (2,5%), cukorrépapép (2,5%), Digest, tengeri alga (1,25%), sárgarépa, paradicsom, lucerna (0,5%), cikória (0,1%), Yucca schidigera kivonat (0,1%), kalcium-karbonát, glükozamin, kondroitin.



[link]



[link]



[link]



9 éves kistestű kutyának szeretném venni ,ti melyiket választanátok???


válaszokat lőre is köszönöm!! :)


2011. nov. 14. 14:28
 1/9 A kérdező kommentje:
*előre
2011. nov. 14. 14:29
 2/9 anonim ***** válasza:

Egyiket sem, mindkettőben sok a rizs, a sensitive-ben meg még krumpli is van, amit a kutya meg sem emészt!

Parasztvakítás.

Ha már választani kell, inkább a mature 7+-ra szavaznék...


Én amúgy Happy dog párti vagyok. egy mikrobiológiát végzett ismerősöm, és az állatorvosom is ezt a tápot ajánlotta.

2011. nov. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is tudom ajánlani a Happy Dogot. Nekem kölyök labradorom van és Happy Doggal etetem de egy rossz szót sem tudok mondani róla!
2011. nov. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor esetleg vmi más tápot ajánlanátok??? Happy dogot kap most de túl nagy szemű és nem tudja annyira megrágni mert a hátsó fogait kihúzta a doki mert rosszak voltak...
2011. nov. 14. 15:53
 5/9 A kérdező kommentje:
egy idős kutyának mennyi hús kell hogy legyen a tápba??
2011. nov. 14. 17:17
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha az ár nem számít, csak a minőség, akkor Orijen vagy Acana Senior ebben a sorrendben. A ma Magyaroszágon kapható két legjobb táp márka véleményem szerint.


[link]


[link]

2011. nov. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ahol lakok van egy bolt ahol kimérve olcsóbban lehet acana tápot venni , viszont ez a senioros csirkés és a kutyám csirke allergiás azért is amiz belinkeltem tápok bárányosak vagy lazacosak(pro plan) mert a csirkés dolgokat kerüljük..
2011. nov. 14. 18:56
 8/9 A kérdező kommentje:

jah és orijen-t nem lehet kapni itt sehol már régebben is ajánlották végig néztem a környéken minden állateledeles boltot de sehol nincs acana,happy dog, pro plan,dog chow,hills,eukanuba ,royal canin ezeket lehet a környéken kapni..



a pro plan tényleg nem lenne jó??

2011. nov. 14. 19:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor én az Orijen 6 halat adnám. Ha Pro Planhoz ragaszkodsz, akkor a Seniort add. Az Adult Digestionnal vigyázz, a szárított szárnyasfehérje csirkét is takar!! Merthogy a szárnyas szó gyűjtő-fogalom és a csirke is az.....
2011. nov. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!