Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem tudjuk tovább tartani,...

Nem tudjuk tovább tartani, mit csináljunk?

Figyelt kérdés

Találtunk egy kutyát kb 2 hete Budapest mellett, kint hagyni mégsem akartuk az utcán, de nem tudjuk többet tartani...

Milyen lehetőségek vannak? Hova tudnánk beadni? Vagy kinek adjuk oda?


2011. nov. 14. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Menhely (nem sintértelep!). Ha fajtatisztának tűnik, akkor fajtamentőkkel kell felvenni a kapcsolatot. Esetleg próbáljatok minél hamarabb gazdit szerezni neki.
2011. nov. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Minek menhelyeket tudsz ajánlani?
2011. nov. 14. 20:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg az összeset, ahova még hajlandóak vagytok elvinni. A legtöbb helyen várólista van, nem szokták azt mondani, hogy "persze, tele vagyunk hellyel, hozd csak", szóval minél több helyen próbálkoztok, annál előbb sikerülhet neki helyet találni.
2011. nov. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A lakhelyed környékén biztos van menhely, nézz körül neten :)
2011. nov. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csinálj róla képeket is, lehetőleg minél jobb minőségűeket és olyat, ahol jól látszik az alakja, feje, csinálj sok fotót, és válaszd ki a legjobb két-hármat. Fotó nélkül szinte lehetetlen dolgod van. Írd le, pórázon szépen sétál -e, ha más kutyákkal találkoztok, hogy viselkedik, emberekkel barátságos vagy bizalmatlan, tartózkodó -e? Magabiztos, vagy félénk, összerezzen minden zajra? Gyerekekkel találkozott -e, hogy viselkedett?
2011. nov. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hirdesd meg neten! én is azt szoktam ha pl születnek kismacskák vagy kiskutyák. egyszer kecskéket is hirdettem, az nagyon sietős volt ezért 14különböző oldalra tettem fel őket, másnap már egyből telefonáltak, még Ausztiából is! szóval google-ba írd be hogy állathirdetések. hirdesd meg minden lehetséges helyen. nem kevés idő de megéri :)
2011. nov. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!