Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy személyes "közvéleménykuta...

V. Viktória kérdése:

Egy személyes "közvéleménykutatás" céljából szeretnélek megkérdezni Benneteket, lenne-e Győrben igény kutya viselkedésterápiával foglalkozó szakemberre?

Figyelt kérdés
Kutyapszichológiát végeztem és emellett kiképző is vagyok, egyéni foglalkozás keretében foglalkozom kutyusokkal. Mivel főfoglalkozásban mást csinálok, érdekelne, mennyire van egy ilyen jellegű tevékenységre érdeklődés. Viktória
2011. nov. 15. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Hol végeztél kutyapszichológiát???
2011. nov. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Elég kimenni az utcára és szembe jön a válasz: igen. Igény az volna rá, a fizetőképes kereslet már más kérdés.
2011. nov. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Feladsz hirdetést, és kiderül :) Igény mindenütt van, tényleg a pénz a kérdés, illetve az, hogy "szerelőnek" néznek-e a gazdák, vagy hajlandóak együttműködni.
2011. nov. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Először is nagyon köszönöm a hozzászólásokat.

Igen, tény, hogy problémamentes kutyus nem létezik, illetve a kutya-gazdi kapcsolatnál dől el legtöbbször a kérdés. Ezen pedig mindig van mit javítani.

A kérdésem egyenlőre az érdeklődés meglétére irányult, a fizetőképes keresletet pedig mindig az eredmény határozza meg. Nem olcsó az ivartalanítás, az elektromos nyakörv, a többszöri kutyaiskola... Ha ezt összeadjuk, a viselkedésterápia sem drágább, sőt... Nem beszélve a sok kellemetlenségről.

A pszichológiát Svájcban végeztem.

2011. nov. 15. 16:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha van eszed Svájcban maradsz mert itt már nem nagyon van pénz az ilyesmire, akinek fontos a kutyája az bárhol megfizeti, de az emberek majd pont ilyesmiken próbálnak megspórolni.
2011. dec. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!