Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Neves és valóban kiválónak...

Neves és valóban kiválónak tűnő labrador tenyészetek még arra sem képesek, hogy annyit válaszoljanak a (csak) hozzávetőleges árra vonatkozó e-mail-ekre, hogy "Nem közöljük így, látogasson el hozzánk! ". Hogy van ez?

Figyelt kérdés
Pedig komolyan egy ilyen helyről akarunk labit venni. és még a pénzt se biztos, hogy sajnálnánk.
2011. nov. 15. 18:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Érdeklődj telefonon...
2011. nov. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Hát ha úgy indítasz hogy mennyibe kerül ez vagy az a kölyök..ezt fogják mondani..
2011. nov. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem. Nem mondják ezt. Semmit sem mondanak, pedig normálisan előadtam, hogy tapasztalatlan kezdő vagyok, igazán őszintén megdícsérem a kennelt, de mindhiába...
2011. nov. 15. 19:14
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Így van, aki csak és kizárólag annyit akar tudni, hogy mennyibe kerül az állat, azt nem szeretik a tenyésztők. Ha elmondod, hogy neked mik az igényeid, miért gondoltál erre a fajtára, meg hogy szeretnéd megnézni a kutyákat és a kölyköket, és csak úgy mellegles rákérdezel az árra is, az sokkal szimpatikusabb hozzáállás.
2011. nov. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Sajnos,telefonon vagy személyesen kiállításon többet és jobba lehet velük beszélgetni,illetve felmérni,hogy szimpatikusok vagy nem :) Én hosszasan beszélgetek több tenyésztővel,pedig 10 éve járok kiállításokra :) Szóval nem vagyok egy kezdő :) De a legjobb megoldás ha felhívod és esetleg elmész látogatóba..semmiféle kötelezettséggel nem jár ha elmész :)
2011. nov. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyébként esetleg visszírhatnál, hogy szívesen elmész, de miért nem írják meg legalább nagyjából az árakat. Mi nem tudjuk, hogy ők mit miért csinálnak, ezért kell rögtön tőlük megkérdezni :)
2011. nov. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
46%
Drága a kölyök és ha megmondja akkor többet nem hívod, és ezért elhív magához h beleszeress az első kölyökbe és megvedd úgy h az ár már nem számít...szemét dolog ez...de így van.
2011. nov. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
18%
2011. nov. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Fel fogunk kerekedni, aztán noszacsak... :) üdv mindenkinek
2011. nov. 15. 19:56
 10/12 anonim ***** válasza:
ma 19:28-nak, "igény szerint törzskönyvvel". Nekem ez sántít..
2011. nov. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!