Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik a jobb...

Szerintetek melyik a jobb kutyaiskola, a tanfolyamos rendszerű, vagy ahova folyamatosan lehet csatlakozni?

Figyelt kérdés
Esetleg különféle képzésekhez más a praktikus?
2011. nov. 15. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem a tanfolyamos rendszerű jobban tetszik, mert ott kialakul egy stabil állandó falka, amiben benne van a falka "gyógyító" rehabilitáló hatása is. Világosabb a kutyáknak, hogy mi történik, megszokják egymást. Ráadásul a gazdik is jobban tudnak haladni, ha mindenki egy szinten van, tudnak együtt fejlődni, egymásnak segíteni, egymást motiválni. Általában a tanfolyamos rendszerű sulikban is van aztán további lehetőség, vagyis utána már tudsz mindenhétvégés állandó elfoglaltságként kutyasulizni.


Meg én úgy látom, hogy sokkal gyorsabb a fejlődés, hatékonyabb a tanulás tanfolyamos rendszerben.

2011. nov. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ez több dologtól is függ.Nálunk pl. bármikor lehet csatlakozni mert egyenként foglalkoznak a kutyákkal a kiképzők (főleg a kezdőkkel) és mikor eljutnak egy bizonyos szintre , mehetnek csoportba is ha megvan a létszám.Én jó dolognak tartom ha nem mindig ugyan azok vannak 1-1 csoportban , mert az új kutyák új helyzeteket teremtenek a többi gazdának és kutyának.Nyilván azért képzés előtt összeismerkednek a kutyák.

Jobban szeretem az olyan iskolákat ahová bármikor be lehet csatlakozni , tanfolyammal annyi a bajom hogy bármi közbejöhet ami miatt nem tudnék menni mondjuk 2 hétig , és ilyenkor csak kidobott pénz a tanfolyam ára.(ami ált nem olcsó)

2011. nov. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Általában probléma nélkül járhatod újra a tanfolyamot, ha kimaradsz két hétre. Ugyanígy nálunk pl. ha nem jutottál el a megfelelő szintre a tanfolyam alatt, akkor is duplázhatsz ingyen.


Abban, hogy ismeretlen helyzetek is kellenek egyetértek, de szerintem nem egy alap szinten sem engedelmes kutyának. Ha már az alapok megvannak, akkor jöhetnek az új helyzetek, mert akkor már a gazda fogja tudni kezelni őket.

2011. nov. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a tanfolyami rendszer szimpatikusabb. Jártam olyan helyre ahol egyetlen oktató foglalkozott 10 kutyával és folyamatosan cserélődött a nép, úgyhogy nem haladtunk egyről a kettőre. A tanfolyam megteremti azt az alapot, amire később már lehet építeni egymás akadályozása nélkül.
2011. nov. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%
Egy jó kutyaiskolában ugyanazt tanulod, mint a tanfolyamos rendszerben. Ugyanugy van előtte játék, segitenek, szépen tudsz haladni. És töredéke az ár. Ez a tanfolyam most divat lett, és jó sok pénzt el lehet kérni érte. Szerintem lehúzás.
2011. nov. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!