Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehetne tenni?

Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést még én írtam ki:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__2351725-mit-c..


Már leszokott a habzsolásról mert vettem olyan tálat de még mindig nagyon vékony szegény. Mit lehetne tenni h kövér legyen olyan legyen mint egy normális 3hónapos kutya. Nyúlni nyúlik de nem kövéredik még mindig kint van neki a medencéje is. Pedig adunk a táp mellett neki húst, és maradékot.

Köszi előre is a válaszokat!:)


2011. nov. 16. 10:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nincs képed a kutyádról?
2011. nov. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Egy: maradékról le kell szoktatni, hacsak nem húslevesről, vagy sima főtt húsról beszélünk. A fűszeres ételek ugyanis tönkreteszik szegényke gyomrát és beleit.


Plusz: ha normális, azaz vagy a tasakon, vagy az állatorvos által ajánlott mennyiséggel eteted őt, akkor bizony a táppal van a baj. Válts tápot. Valami középkategóriás is már megteszi (pl. Dog Chow), nem muszáj Royalt adni neki.

2011. nov. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Most olvasom csak, hogy talált kutyus. Első útad ma az állatorvoshoz vezessen, oltások, FÉREGHAJTÁS. Ugyanis könnyen meglehet, sőt, a nyakamat rá merném tenni, hogy férges és ettől nem marad meg benne semmi. Ez viszont komoly probléma, nem szabad játszani vele.
2011. nov. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Már voltunk állatorvosnál, pont ma lesz csinálva hús leves, tudom h nem szabad adni neki fűszeres kaját, az állatorvos által ajánlott mennyiséggel etettem őt, nem bírunk venni tápot csak 30.-án mert akkor jön anyukámnak a fizetése. Tudok róla képet fel tenni.
2011. nov. 16. 10:20
 5/15 anonim ***** válasza:
a kutyák akkor szoktak kórosan soványak lenni amikor férgesek (gondolom aki így törődik vele mint te annál nem férges) de érted , megeshet azért adj neki valami féregtelenítőt és a kisállat kereskedésben adhatnak pár jó tanácsot! Vagy egyszerűen híd fel az állatorvost és kérj tőle tanácsot ! :9 sok siker
2011. nov. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
*:)
2011. nov. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Mikor volt a féreghajtás? És hányszor? Ha még csak egyszer-kétszer volt, akkor még szükség lesz párra, hívd fel az állatorvost, hogy mikor érdemes neki beadni a következőt.


Addig is, míg meg nem jön a fizetés, válogass tápokat, hogy melyiket szeretnétek majd megvenni. Kb. mennyit szántok rá?

Pedigreet, egyebeket felejtsétek el. Van egy általánosszabály: amit a tévében, vagy óriásplakátokon reklámoznak, azt nem szabad megvenni.


Én még mindig a Dog Chow-t ajánlom, a 15 kilós zsák szokott 8-9 ezer lenni. Van belőle kölyköknek való is.

2011. nov. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Linkelj róla képet mert az emberek szeretik lesoványozni a kutyájukat, amikor az pont jó, és utána úgy felhízlalni h már kövér lesz.

Az enyém ilyen volt 3 hónaposan: [link]

mindenki szerint duuurván sovány volt, szerintem meg pont jó, és tudtam h úgyis 1,5 éves korára fog jó kondiba jönni, megerősödni stb. És lám. Tökéletes alakja lett mostanra. Szerintem egy kutya inkább legyen vékonyabb mint kövérebb akár egy kilóval is.

2011. nov. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Most leginkább a hátsóját fényképeztem.:D Amúgy soha se néz fel h le fényképezhessem rendesen.:)


Úgy 5000ft-ott szánunk tápra, egyszer kapott féreghajtót.

2011. nov. 16. 10:44
 10/15 anonim ***** válasza:

Semmi baja ennek a kutyának.

Havi 5000 Ft-ból már normális minőségű, nekivaló tápot tudtok venni. Én a Joserát vagy a Britet ajánlom. Az még olcsóbban is kijön.

2011. nov. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!