Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 12 hetes kiskutya büzmirigyét...

12 hetes kiskutya büzmirigyét ki kell nyomatni?

Figyelt kérdés
Az állatdoki azt mondta, hogy azért vakaródzik, mert ki kell nyomni a büzmirigyét. Az állatdoki nyaral, ezért nem lett még kinyomva. Azt mondta, megpróbálkozhatom a kinyomással itthon is :S. Kétlem, h meg tudnám csinálni és nem is akarom. Meg rákerestem itt Gy.K-n és olyanokat láttam, hogy ha egyszer ki van nyomva akkor mindig ki kell nyomatni. Szóval én azt nem akarom, azt szeretném, ha magától ürülne. Tudom, hogy a csont jó rá, de a kicsi még nem kap csontot. Akkor mit adjak neki, hogy ürüljön magától? Ès egyáltalán, ilyen kis kutyának már megtelhet a büzmirigye?!

2011. nov. 16. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Kizárt, hogy egy 3 hónapos kutyának gond legyen a bűzmirigyével.

A vakarózás milyen jellegű, a teste melyik részén, milyen sűrűn? Milyen fajta kutya? És a doki vizsgálta is, vagy ránézésre megállapította, hogy a bűzmirigyével van a gond.

2011. nov. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Menj el egy másik dokihoz. LoL még nyaral, már tél van!!!XD
2011. nov. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egybe igazad van ha rendszeresen nyomogatod utána mindig kell.

A mi kutyánknak ki jön kakilás közbe.Azt úgy veszed észre,hogy a kakilás közbe pár csepp hasmenés szerű is ürül.

2011. nov. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
OMG, ez a helyesírás, utolsó... brutál.
2011. nov. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A hátsó lábai fölött, a hátán viszked neki. àltalában este, meg hajnalban vakarja.

A kutya tacskó.

Mi más lehet az ok, ha nem a büzmirigy?

2011. nov. 16. 10:58
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem bolhás, nem azért vakaródzik...
2011. nov. 16. 10:59
 7/8 anonim ***** válasza:

mondjuk itt pont azt írják, ha kinyomják a bűzmirigyet, utána nem biztos hogy mindig kell

legyen okos az ember..nálam is ilyen gondok vannak


[link]

2011. nov. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kösz a linket! hasznos dolgokat irnak benne!
2011. nov. 16. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!