Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik színű Akitát válasszak?

Melyik színű Akitát válasszak?

Figyelt kérdés

Ilyenbe:

[link]


Vagy ilyenbe:

[link]


Köszi szépen a válaszokat!


2011. nov. 16. 13:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
55%
13 éves lány semelyiket!
2011. nov. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
2011. nov. 16. 13:21
 3/22 A kérdező kommentje:

1 válaszolónak.

Kifejtenéd bővebben ezt a választ?

2011. nov. 16. 13:22
 4/22 anonim ***** válasza:

Talán azzal kezd h nézz utána h ezek nem feltétlen csak színváltozatok, hanem két külön fajta. Az első a japán, a második az amerikai akita. Olyan mintha azt kérdeznéd h milyen vizslát vegyél:

[link]

[link]

2011. nov. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
mármint milyen színű vizslát
2011. nov. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 LadyLee ***** válasza:
0%

Javasolnám inkább a www.gazditkeresek.hu oldalt.


Nem fog téged jobban szeretni a fajta tiszta, drága kutya sem. Ellenben jó eséllyel lesz betegesebb. És tényleg gyönyörűeket is lehet találi az ilyen oldalakon (még fajta tisztákat is) - ha a külső lenne a fontos szempont...

2011. nov. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

"Talán azzal kezd h nézz utána h ezek nem feltétlen csak színváltozatok, hanem két külön fajta. Az első a japán, a második az amerikai akita."

Ezt tudtam.

2011. nov. 16. 13:40
 8/22 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2011. nov. 16. 13:40
 9/22 anonim ***** válasza:
1. vagyok! Ha a szüleid is részt vesznek a kutya nevelésében, akkor visszavonom, de ha Te foglalkozol majd vele egyedül, akkor nem ajánlom. Kemény kutya az akita, kutyás tapasztalatokat igényel, nem megfelelő neveléssel könnyen még a gazdája ellen is fordulhat, azaz ellened. Ezért írtam, semmi rossz indulat nincs a tanácsomban.
2011. nov. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 LadyLee ***** válasza:
Én mondjuk nagyon fiatalon kuvaszt kaptam (6 év) - nyilván a szüleim is foglalkoztak valamennyit vele, és semmi gond nem volt. Következő kuvaszomat 11 évesen kaptam, azzal már elsősorban én foglalkoztam. De tény - az akita kemény kutya, elvileg nem első kutyásoknak való.
2011. nov. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!