Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért eteti a kutyámat?

Miért eteti a kutyámat?

Figyelt kérdés
A szomszédba lakik egy idősebb bácsi és sokszor jött a kerítéshez kérdezte, hogy hogy hívják a kutyám meg mondta, hogy milyen szép kutyus! Sokszor ide szokott jönni a kerítéshez és beszél a kutyámhoz! Most néztem ki az ablakon és itt volt a kerítésnél és átdobott valamit a kutyámnak! Gyorsan kimentem elvettem a kutyámtól ami még ott volt! Valami csontot dobott át meg valami kajamaradékot! Szereti a bácsi a kutyákat nem hiszem, hogy méreg volt! De neki is van kutyája miért az enyémet eteti?
2011. nov. 16. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát én szólnék neki, hogy ne csináljon még egyszer ilyet. Attól, hogy szereti a kutyákat még megmérhezheti a tiédet mert lehet nem vagy neki szimpatikus vagy nem akarja, hogy a szomszédba legyen kutya. Szoljál neki és ha mégegyszer meglátod hogy eteti akkor nemtudom kinek lehet ilyenkor szólni de szólj valakinek:D Vagy esetleg old meg, hogy ne mehessen oda a kutyusod. Én legalábbis ezt tenném :)
2011. nov. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%

A bacsi csak elidozik a kerites mellett, beszelget a kutyahoz.

Tanitsd meg a kutyadat, hogy ne fogadjon el semmit, ne egyen semmit, senkitol.

2011. nov. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jó lehet, hogy megmérgezheti de ez tényleg csak kajamaradék volt! Azt sajnos nem tudom megoldani, hogy ne tudjon odamenni a kutya. Meg mikor kint voltam a kutyámmal akkor is odajött és elkezdte mondani, hogy milyen kajával etessük meg, hogy milyen kutyaólja legyen, hogy nagyon jól érezze magát! De ő a kutyáját egy nagyon kis helyen tartja bezárva és a ház elé szokta néha kivinni de nem is sétáltatja azzal meg nem foglalkozik!
2011. nov. 16. 14:24
 4/9 Imola Ágnes ***** válasza:
Lehet, hogy csak szereti a kutyákat, és kedvességből eteti. Szerinntem beszélgess a bácsival, kérdezd a saját kutyájáról. Ha szeretettel beszél a sajátjáról, lehet hogy tényleg csak barátkozik. Ha nem, akkor tényleg baj lehet....
2011. nov. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm kutyája úgy pusztult el, hogy a szomszéd csupa szeretetből teletömte konyhai maradékkal egy este, reggelre pedig elvitte a gyomorcsavarodás. Ne engedd. Beszélj a bácsival, de azért ne bántsd meg, ha nem muszáj. A kutyádat is megtaníthatod, hogy ne fogadjon el senkitől semmit.
2011. nov. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a kutyám még nem valószínű, hogy megtanulná, hogy ne fogadjon el mástól ételt, mert 1és fél éves és pl. azt tudja, hogy ül, fekszik, pacsit, marad, stb. de sétálni se tud még normálisan és hát nagyon szeret enni! A bácsi nem nagyon foglalkozik a kutyájával! Írtam, hogy egy kis helyre bezárta a kutyáját és még meg is van kötve mert átugorná a kerítést! Sétálni sose viszi csak néha kiviszi a ház elé max. 5ercre!
2011. nov. 17. 15:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Szegény kis öregek szokták etetni az állatot. Az már más, ha te is adsz enni neki, meg ő is. Nem veszi észre,hogy a sajátja nyomorog. Az én kutyám is igy volt, hogy a szomszédasszony konyhán dolgozott, és stikába lökött át rántott húst, maradékokat. Én meg nézem a kutyát, hogy ni ez a piszkos dög nem eszik, beteg. majd utána vettem észre, hogy párhuzamosan etetjük
2011. nov. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Milyen kutyusod van? Nálunk ugyanez volt,staffom van és a szomszéd bácsi ugynaugy etette keritésen,ő nagyon szerette mondjuk mert ő szerinte mivel rálát az ő házukra ezétőket is védi:)de ő sajna fél tőle,és ő vallotta be,hogy azért eteti mert igy probálja megjutalmazni hogy védi és hogy fél tőle és reméli h igy sosem fogja bántani majd őt,mert a kutya megjegyzi kital kap enni.hiáb mondtam h ez nem cica vhogy nemvette az adást,azota inkább átjön és nekem odaadja a vasárnapi husleves cupákot mintsemhog y bedobja mert megkértem,de ennyi volt az indok.Szeretet-dicséret -illetve lekenyerezés,persze minden joszándékból!DE egyik kutyát sem lehet megtanitani arra h ne fogadjon el smemit,csak amit te adsz,ugyanis gondolkozzon mindenki egy betörő nem a kezéből fogja etetni hanem bedobja neki,h kutya meg is tanulja hosszu éveken keezstül h csak tőled fogajdoon el ételt az egy dolog,de ez nem terjed ki az általa "szabadon" talált ételekre.Tehát ha bedobják ugyis meg fogja enni
2011. nov. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A kutyám Golden és Labrador keverék!:D
2011. nov. 19. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!