Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyikek a kedvenc keverék,...

Melyikek a kedvenc keverék, kutyáitok?

Figyelt kérdés
Akartok beszélgetni,levelezni velem?kutyá stársaságba kitartozik,bele?
2011. nov. 16. 15:15
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Nekem egy Bogár névre halgató pulixcsau-csau kutyám van, imádom! Keveset ugat, nyugodt, kiegyensúlyozott, nagyon okos, gyorsan tanul, pedig már 12 éves.. :) Nekem Ő a LEG! :)


Egy gödöllői lány.

2011. dec. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Nekem labrador-németjuhász keverékem van, legjobban a labradorra hasonlít kivülről, de kissé csapott a háta, füle hegyes, járása inkább juhászkutyás.
2011. dec. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Nekem 2 keverék kutyám is van. Egy Dingi névre hallgató Tacsó-Foxterrier keverék 6 éves kan kutya és egy Puli-Tibeti terrier keverék 4 éves kan. Nekem ők a kedvenceim.
2011. dec. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Szia. Én szívesen leveleznék veled, ha gondolod :)

Nekem egy border collie-palotapincsi keverékem van... és imádom. Na meg egy border collie (nem az anyja/apja a keveréknek, mert a keverék már 8 éves, ő meg még csak 1,5), és egy nagy staffordshire terrierem. Imádom őket. <3

2011. dec. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Előző voltam: e-mail címem: sissi23@citromail.hu
2011. dec. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Én mikor megvettem a border colliemat, nem gondoltam, hogy ilyen nagy, az országot körülölelő társaságba fogok tartozni. Rengeteg border colliest ismerek orszgszerte, akikkel tartjuk a kapcsolatot, és szervezünk találkozókat is. :)
2011. dec. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen válaszolok
2011. dec. 23. 17:31
 18/24 anonim ***** válasza:
Kedvencem a a szomszéd bernáthegyi-csivava keveréke.
2012. jan. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Az én kedvencem a foxi-jack russel-tacsi keverék...:)

Kutyám is az...Vagy is Tacsi csak annyi van benne,hogy hosszú a este,de legjobban a Foxira hasonlít...:)

2012. jan. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
tacskó-palotapincsi keverék nagyon imádom így nézz ki [link]
2012. jan. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!