Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol alszik a kutyátok éjszaka?...

Hol alszik a kutyátok éjszaka? Ilyen tök hidegben.

Figyelt kérdés
2011. nov. 17. 10:09
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
57%
A saját helyén a kutyaólban, van alatta szalma amibe ha bevackolja magát nem fázik.
2011. nov. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Van egy műhelyünk, itt leterítek egy rongyot és bent van egész éjjel. Bár fűtetlen, én is kabátban dolgozom itt, de a kutyáknak nem is kell akkora hőmérséklet különbség, mert ha kimegy, akkor még jobban megfázik. kb +10 fok az elég.
2011. nov. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
az ágyamon a lábamnál :)
2011. nov. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
77%

A puha, meleg kutyafekhelyében, a nappaliban, miután megkapta a "jóéjszakafalatot" :D

Kt évig kertben kellett laknia szegénykémnek, de szemmel láthatóan jobban élvezi a puha ágyát, mint a kutyaházat, hiába pakoltam abba is mindenféle takarót...

Sok sétával, játékkal, simivel és meleg kuckóval sokkal jobb Neki velünk, mint a hidegben, eglész nap azt lesni, jön-e valaki, akit megugathat...

2011. nov. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
65%
A fatartoban a kutyaolban, ahol -10 alatt be szoktunk futeni... :)
2011. nov. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
A nappaliban a szőnyegen :D
2011. nov. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
37%
Akinek bennt alszik a kutyija, nem büdi a lakás? Persze aki azt szereti? Igaz a gazdik megszokják kutyájuk bűzét és mi emberek is büdösek vagyunk, a pacsuli meg a dezodor csak elfedi szagunk!Voltam ilyen lakásban, de nem volt nyerő az "illat" !
2011. nov. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
69%
De nagyon bírom akik lepontoztak. A legelső voltam. Nem mindenkinek szobacirkálója van amit egy macska szétszed. Nekem egy kau van. Gyanus hogy nem fázik, de ha mégis neki ennyi elég...
2011. nov. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Panelkutya lévén amíg nincs megágyazva, addig velünk van az ágyban, ha megágyazunk, átmegy az ülőgarnitúrára :)
2011. nov. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
76%

NEM! :)

A lakásunk tiszta és illatos! Akárcsak a kutyám is, akit havonta fürdetünk, minden séta után alapos lábtörlés van Neki és negyedévente féreghatót kap!! :)

Tisztább a kutyám, mint sok ember!

És a lakásunk is, az biztos! :) Jah és nem egy szobacirkáló, hanem egy németjuhász keverék! (27KG) :)

Az voltam, akinek a nappaliban kutyafekhelyen alszik a kutyija! :)

2011. nov. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!