Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy Francia Bulldog jó döntés...

Egy Francia Bulldog jó döntés egy lánynak?

Figyelt kérdés
2011. nov. 17. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem biztos nem, de gondolom nem nekem akarsz bulldogot venni:)
2011. nov. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a nem határozza meg, hogy valakihez passzol-e egy állat vagy sem. Inkább az állat és a gazdi temperamentuma a fő dolog. Ha te egy lusta jellem vagy, akkor ne vegyél magadhoz pl. egy golden retrievert, ha mozgékony vagy, ne vegyél magadhoz egy francia bulldogot, hisz az a nyomott orrának köszönhetően nem bírja a hosszú sétákat, futásokat.
2011. nov. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen!:D
2011. nov. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nyogodtan vehetsz fr. bulit! Nagyon aranyosak és ölelhetőkutyusok, csak vigyázz lehetnek légzési problémái, gyakran horkol...:) Ha cikiségre gondoltál ne érdekeljen mások véleménye az a kutya egyszerűen fantasztikus!
2011. nov. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

folytatnám a mondatot:

... az a kutya egyszerűen fantasztikus...an sokat fingik, böfög, horkol, időskori ínyrothadásban verhetetlen, nagyon jól áll légzőszervi és érrendszeri problémák terén is, és a gerince is sokszor problémás.:)

Cuki kis kutya amúgy!


ezt leszámítva miért ne lenne jó egy lánynak?

ajándékba, vagy magadnak akarod?

ha ajándékba, inkább kérdezd meg magát a lányt!

ha magadnak, akkor csak jobban el tudod dönteni, mint mi! nem?:)

2011. nov. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most őszintén ezt megkérdezted?! Szerintem egy fiúnak is lehet csivavája ha szereti és normálisan tartja, nem kell rózsaszín ruciba öltöztetni! Ha igazán szeretnél francia bulldogot, akkor azt fogsz tartani. Kit érdekel mit gondolnak mások, a lényeg, hogy te szeresd a kutyádat, nem?!
2012. jan. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!