Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám lágyékánál ki van...

Kutyám lágyékánál ki van száradva a bőr! Neugranormonn?

Figyelt kérdés
A kutyus lágyékánánl olyan szintwn ki van száradva a bőr h szerintem kicsit véres is.Szerintetek hülyeség ha neugranormonnal bekenem?nem ártalmas rá?
2011. nov. 18. 13:04
 1/10 Imola Ágnes ***** válasza:
Állatorvoshoz kellene vinni. Sok minden lehet a baj...előfordulhat hogy a krém segít, de az is hogy árt...inkább fordulj szakemberhez.
2011. nov. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 LadyLee ***** válasza:
100%
A neogranormon szerintem kizárt, hogy ártson, de ha sokáig fennáll a helyzet és nem jabul tőle, akkor bizony irány az állatorvos.
2011. nov. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ártani nem árt,de szerintem inkább akkor már körömvirág krémmel kend. Én neogranormont az arcomra használtam,de nekem nagyon kiszárította.
2011. nov. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Akiteki ***** válasza:
100%
Szerintem inkább az okot kellene kideríteni, nem a tünetet kezelni. Nem hinném hogy természetes folyamat, hogy csak úgy kiszáradnak a hajlatok. Lehet valami fertőzéstől is.
2011. nov. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Most vettem észre egy két napja. pici még,4 honapos,bekenem mert kicsit aggododm,azért annyira nem vészes meg nem fáj neki ha odanyulok.Csak kicsit megijedtem de elviszem mindneképp,miféle fertőzés lehet?
2011. nov. 18. 13:24
 6/10 Akiteki ***** válasza:
Nem vagyok állatorvos, de ha az lennék sem diagnosztizálnék hasraütésre. Az biztos, hogy nem normális dolog, hogy ennyire kiszáradjon a bőre.
2011. nov. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi,6kor megyünk dokihoz!
2011. nov. 18. 15:20
 8/10 A kérdező kommentje:
Nah haza is értünk,minden rendben azt modnta a doki h ez olyan nála mint emberknél a pattanás.Ugyhogy betadin+ neugranormonn-semi baj.HA sullyosbodik akkor antibiotikum,de mondta h ez minden kölyökkutyánál előfordul csak nemmindig vehető észre és hogy mindenképpen kinövi,de jo ha kenegetem mert felgyorsitja,köszönönm mindenkinek a választ!:)
2011. nov. 18. 18:34
 9/10 Akiteki ***** válasza:
Minden kölyökkutyánál??? Eddig volt dolgom vagy 50 kölyökkel, de egyiknek sem repedt ki a bőr a lágyékánál. Érdekes dolgokat tudnak mondani ezek az orvosok.
2011. nov. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem szétrepedt,csak kiszáradt.Fájni nem fáj neki,azt mondta h hosszuszőrú kutyusnál nem lehet észrevenni és ha jol emlékszem neked husykd van:) Meg annyira tényleg nem feltünő,ha szeretnéd holnap teszek fel róla képet
2011. nov. 18. 19:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!