Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idő után dolgoztátok...

Mennyi idő után dolgoztátok fel kutyátok halálát?

Figyelt kérdés
Az enyém szerdán halt meg, de ha eszembe jut mindig megkönnyezem. Mindig rá gondolok. Minden rá emlékeztet. 16-17 éves volt, kölyök kora óta velünk volt,és most hiányzik. Lassan másik kiskutyát kell hoznunk, mert nagy a kert,és erre felé sok a betörés. szóval muszáj valamilyen házörző. de én még nem készültem fel rá. Mennyi idő után érdemes? és milyen fajta kutyát ajánlotok? köszönöm
2011. nov. 18. 13:56
1 2
 1/11 anonim válasza:
Most az én kiskutyám nagyon beteg :( az orvosok nem tudják mi baja, úgy hogy már mindenre felkészültem. Még csak 8 hónapos. Én is félek hogy hogyan fogom túltenni rajta magam. 1 éve halt meg a 17 éves német juhászom, gyakorlatilag vele nőttem fel. Egy két hét alatt fel tudtam dolgozni de még most is nagyon hiányzik :(
2011. nov. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem 3 kutyusom halt meg az elmult másfél évben.Mindannyian 15 éves koruk után.Tudtuk,hogy idősek és eljön majd ez idejük,de így sem tudom túltenni magam.

Én nem tudok új kutyára gondolni-és szerencsére van még 2 akik még nem túl idősek-.

De Nektek az udvar miatt kell hoznotok.Ha tehetitek menhelyről hozzatok.Lehetőséget adtok az életre legalább egy kutyának.Ott megmondják,hogy melyik alkalmas udvarra őrzőmunkára.

2011. nov. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 LadyLee ***** válasza:

Az új kiskutya sokat fog segíteni.


De egyébként ha a eszembe jut, akkor én a mai napig megkönnyezem azt a tacsimat, aki kb. 10 éve tűnt el.


Illetve tavaly nyáron, azaz kb. másfél éve hunyt el a kuvaszom, aki 11 éves korom óta megvolt - gyakorlatilag életem messze jelentősebbik részében, összesen majdnem 16 évig velem volt (27 vagyok). Őt is megkönnyezem, ha eszembe jut - a képe még mindig benne van a naptáramban.


Szóval teljesen elmúlni nem biztos, hogy fog a dolog, de egy új kiskutya nem rossz ötlet, hamar meg fogod szeretni. Nyilván nem arra van, hogy pótolja a korábbit, de segíteni fog, hogy ritkábban jusson eszedbe.

2011. nov. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Nekem 2009.június 17-én halt meg.A szülinap előtti napon.Egy autó ütötte el ami megse állt.:( Még ma is fáj ha rá gondolok.7 hónapos volt még csak.Nekem körülbelül egy év kellett.Most is fáj hogy nincs itt de nem lehet mindig erre gondolni.részvét:(! Tudom milyen érzés
2011. nov. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Csak az idő segíthet! Ez az élet rendje, gondold hogy most ott jó neki, és családtagjaival van! Nagyon sajnálom őszinte részvétem, a kiskutya valóban segíthet. Légy erős, mert ez még megtörténhet veled!

RÉSZVÉT!

2011. nov. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az én első kutyám másfél éve halt meg, a mai napig elpityeredem néha, ha eszembe jut. Mi másfél hónappal a halála után hoztunk egy új kutyust, és bár akkor még nagyon közeli és fájdalmas volt a halála, de úgy éreztük, az új kutysut is teljes szívünkből akarjuk és ugyanúgy tudnánk szeretni. Amíg nem készültél fel rá, addig ne hozz másik kutyát, mert megérzi, ha nem akarod őt igazán és az neki se jó. :(
2011. nov. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem meg nem volt kutyam ,de volt macskam amelyek nagyon a szivemhez nottt ,akkor elloptak es most van ket masik cicam ,ugyan nem potoljak ,de feledtetik ,mert ahanyszor eszembe jut az ellopott cicam arra gondolok ,h nem ragodhatok most a multon ,mert mar itt a jelen es le kell menjek a cicusimat etetni !!!
2011. nov. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Gondolj arra hogy milyen szép kort élt meg. A mi kiskutyánk 10 évesen halt meg júliusban. Még mindig nagyon hiányzik, ha eszembe jut mindig sírok, annyira szerettük. Sztem soha sem fogom tudni feldolgozni, pláne hogy szörnyű kínok között halt meg szegény :(
2011. nov. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

http://www.youtube.com/user/Earlover#p/a/f/1/doEE_y4gm9w



Nézd végig és 3 hétig sírni fogsz

2011. nov. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek a válaszát! nagyon kedvesek vagytok!

remélem múlik majd a hiánya, de tudom, hogy másik kutya nem helyettesiti vagy pótolja!

de segit valamennyire.

köszönöm a válaszokat, és ha van gondolatotok még osszátok meg nyugodtan, szivsen olvasom!

2011. nov. 18. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!