Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hallottatok már ilyen betegség...

Hallottatok már ilyen betegségről?

Figyelt kérdés
7 hónapos cavalier spánielem van. 2 hete elvittük állatorvoshoz mert nagyon vakarta és dörzsölte a szőnyegbe a száját.Azt mondta bakteriális fertőzés. Kapott antibiotikumot (synulox) szedte egy hétig nem használt. Visszavittük kapott antibiotikum injekciót (nem tudom mi volt a neve) és viszketéscsillapító injekciót. Egy darabig kicsit jobb volt de ma reggel megint vakarta annyira hogy sírt közben.Ha volt ilyen betegsége a kiskutyátoknak mitől gyógyult meg? Esetleg valami homeopátiás ötlet?
2011. nov. 18. 20:48
1 2
 1/11 Akiteki ***** válasza:
100%
Vidd másik orvoshoz. Az eddigi nem tud mit kezdeni vele, hátha egy másik jobban ért hozzá.
2011. nov. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Pontosan. Nem tesz jót a kutyának, ha "hátha helyrehozza" alapon telenyomják antibiotikummal. Azok azért elég erős szerek.
2011. nov. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

vidd el egy másik orvoshoz,ez millió dologtól lehet.

Vegyenek vért,nyálmintát,vizsgálják ki normálisan,ez a doki egy kókler!

2011. nov. 19. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem ajakredő gyulladás? A szája melyik része viszket? Az egyik ismerősöm spánieljének volt ilyen redőgyulladása. Antibiotikum nem szünteti meg, azt a kutyust műteni kellett. Megplasztikázták. 30ezerért. De utána nem volt semmi baja.
2011. nov. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mindenhol viszket neki. Megnéztem nem az ajakredő piros hanem alatta körben a bőr.
2011. nov. 23. 04:45
 6/11 Akiteki ***** válasza:
Kívül vagy belül piros? Nincsenek rajta kis pörsenések, mintha koszos lenne?
2011. nov. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Pörsenést nem látok de a szája széle belül piros. Kivül az orra alatt az alsó állkapcsa nagyon piros. Annyira kivakarta ott hogy már alig van szőr.
2011. nov. 23. 20:54
 8/11 Akiteki ***** válasza:
Nem lehet, hogy a foga fáj?
2011. nov. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom mert fogköve nincs a száraztápot megrágja rendesen. Ma reggel is arra ébredtem hogy vakarja a száját és azóta is nagyon sokat. Sokat is radiroz pedig nemrég volt kinyomva a bűzmirigye és a fülét is vakarja.
2011. nov. 24. 08:14
 10/11 Akiteki ***** válasza:
Így már inkább allergiának tűnik. Mit eszik?
2011. nov. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!