Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Veszett már el kutyád?

Veszett már el kutyád?

Figyelt kérdés
Légyszi ird le,hogy milyen fajta volt, hogy veszett el,és hogy megkerült-e. Köszönöm
2011. nov. 18. 21:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Sajnos igen..

Palotapincsi, valami "kedves" ismerős nyitva hagyta a kaput.

Ő pedig elment.Persze egyből keresés, képek, kérdések..

Aztán valaki mondta, hogy x helyen látta, és igen Ő volt..de már nem adták vissza...:/

De ez már régen volt (7 éve lassan)..

2011. nov. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Akiteki ***** válasza:
2011. nov. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
1x ellógott a tacsim, de még aznap visszajött :) csak egy kicsit kirándulgatott :P
2011. nov. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Az első kutyám ilyen kis hülye foxi-tacskó keverék volt de nagyon szerettem. Ha nyílt a kapu akkor egyből szökött hiába neveltük kiskora óta (bár szerintem náluk ez valami családi vonás mert a szomszéd kutyájának az összes kölyke ilyen kis nyomi :D). Egyszer kiszaladt és napokig nem jött haza és elmentünk megkeresni kocsival. 2 faluval arrébb találtuk meg. Aztán évekkel később mikor tüzelt idejött sok kutya és azokkal együtt eltűnt (valószínű, hogy összeszedték és elvitték őket) azóta nem láttuk. Még most is hiányzik...de mielőtt eltűnt hoztunk egy Vizslát úgyhogy vele kellett foglalkozni. Ennek 4 éve.
2011. nov. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nekem nem.


Baràtnőm vizslàjàt jò pàr éve séta közben megijesztette pàr petàrdàzò, pòràz nélkül volt, 2 nap utàn került elő, menhelyen kötött ki. (Ahol egyébként arra nem voltak képesek, h megnézzék van-e benne chip....)

2011. nov. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nekem még szerencsére nem veszett el kutyám...nem is bírnám elviselni, mert a mostani, Kaukázusim (Brendi) nagyon hozzám nőtt és nagyon szeretem, másfél éves és a múltkor tiszta idegbeteg lettem, bármilyen hülyén hangzik, mert kiszökött az utcára...de kb fél óra múlva ott ült a kapunál, és vára, beengedje valaki xDxDxD

De cicám az veszett el...az is megsirattam fiú létemre xD az egyik elszökött, a másik patkánymérget evett valszeg. a szomszédnál, a harmadikat széttépte egy kutya...sstb.

2011. nov. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
várta*
2011. nov. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A sajátom még nem veszett el, de egyszer, amikor az unokatesómék kutyáját sétáltattam a sajátommal ránk támadt pár kutya. A sajátom visszajött hozzá, de a másik elszaladt. Teljesen kétségbe voltam esve, mert még soha nem járt arra(szabadon sétáltattam őket a szőlőben, tökéletesen behívható volt a kutya, csak a támadás után nagyon megijedt). Kb 2 órán keresztül kerestem a környéken, aztán besötétedett és hazamentem. A kutya már otthon volt, mire hazaértünk, szóval jól végződött.
2011. nov. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Hát mondjuk de csak b 20 percre.

Sétálni voltunk el volt engedve (spani, szuka 1 éves) és kergette a madarakat a szántón és elfelejtette hogy hol vagyunk úgyhogy elindult haza ;)

2011. nov. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem 3 éve veszett el a kutyám. Ír szetter keverék volt, 9 éves, nagyon szerettem. Viszont a szomszéd nem szerette, így nagy valószínűség szerint ő zárta ki amikor nem voltunk otthon (volt kulcsa a kapunkhoz). Láttuk a nyomait a kapu előtti sárban, ott téblábolhatott sokáig. Este mikor hazaértünk rögtön keresni kezdtük, másnap telefonáltunk a menhelyekre, sintértelepre, képet küldtünk róla és elkezdtünk plakátokat nyomtatni. Három nap múlva visszahívtak az egyik menhelyről, hogy sikerült beazonosítaniuk a kép alapján. Elütötte egy autó, még rögtön az eltűnése napján, ők mentek ki érte, akkor még élt, a kocsiban halt meg. Lefagyasztották a tetemét, így elmehettünk érte és eltemethettük. A mai napig nagyon hiányzik.
2011. nov. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!