Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez jó jel hogy ezt csinálja a...

Ez jó jel hogy ezt csinálja a kutyusom? Nem kellene leszoktatni róla vagy ez természetes?

Figyelt kérdés

Van egy féléve csivavám, nagyon imádjuk egymást!

Ha hazajövök állandóan leteper, és ugrál összevissza rám persze, olvastam már róla hogy erről le kell szoktatni mert később neki gondok származhatnak belőle!


A másik pedig hogy együtt alszunk, és hogyha jön be a szobámba valaki akkor hangos ugatásba kezd, anya vagy apa sem jöhet oda adni jóéjt puszit szalad a fejemhez és ugassa őket, olyan mintha védelmezne, vagy féltékeny lenne, nem is tudom micsoda lehet ez!

És ez ügyben szeretnék tanácsot kapni!


2011. nov. 18. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
2%
A csivik ilyenek, csak 1 gazdit fogadnak el maguk mellett, és azt védelmezik.
2011. nov. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem jó, de ők már csak ilyenek.
2011. nov. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ugatásról és a védelmezésedről nagyon sürgősen le kell szoktatni. Mivel családban él a kutyád, egyformán kell hallgatnia minden családtagodra.
2011. nov. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Aki szerint a csivavák ilyenek, az jó nagy butaságot írt.

A csivavák is ugyanúgy nevelhetők, de pont azért lesznek ilyen neveletlen ideggörcsök, mert a legtöbben így állnak hozzá. "a csivava ilyen, nem lehet mit csinálni"

Nézd meg ezt a videót:

http://www.youtube.com/watch?v=DtrZ38a1cYk&feature=related


Ennél a kutyánál már azon is gondolkoztak, hogy elaltassák, mert annyira agresszív volt. Valójában nem volt az, épp csak a gazdi sokkal fontosabbnak tartotta, hogy hülye ruhákba bújtassa, mint hogy napi 5 percet nevelje.

A Te kutyád még csak fél éves, ha így folytatod, akkor az lesz a vége, hogy ő is harapni fog. Az én kutyám (ő is mellettem alszik) csak egyszer merne morogni bárkire, úgy hajítanám le a földre aludni, mint a sicc.

Olvasd el Jan Fennel Kutyapszichológia c. könyvét, és kezd el nevelni a kutyádat, ha nem akarod, hogy mindkettőtök élete kínszenvedés legyen.

2011. nov. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Google, "hogyan legyek falkavezér". Tartsd be, és a csivavádból végre kutya lehet.
2011. nov. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Akiteki ***** válasza:
100%

Ugyanez a szitu. Nézd meg, hova vezet:

http://www.youtube.com/watch?v=yEkb6-Hn7M8

2011. nov. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!