Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti nem érzékenyűltök el ha...

Ti nem érzékenyűltök el ha visszanézitek a kutyátok kölyökkori fotóit?

Figyelt kérdés
Én most nézegettem vissza a kutyusom kiskori képeit és hát majdnem kibújt a könny a szemem sarkából.
2011. nov. 19. 10:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Őszintén? Nem.
2011. nov. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kutyam meg nem vlt ,de volt sok mas allatom es mindig nagyon elsirtam magam... Hat meg ha egy kutyam lenne ,hogy mognek ,mert a kutya az ember legjobb baratja !!!
2011. nov. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi sokszor megnézzük a régi fotókat a két spánielünkről, amikor kicsik voltak. Aranyosnak találjuk őket.
2011. nov. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bár nekem sincs kutyám,de ha lesz 1 kölyök kutyám akkor felnőtt korában visszaa nézem sirva képeit
2011. nov. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem, én konkrétan elkezdek gügyögni a képeknek :D
2011. nov. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

:D én nem sírom el magam, csak tátom a szám, hogy a kis közép-ázsiaim mekkora volt, amikor még plüssmacinak nézett ki és az ölemben elfért...:D

A többi kutyámnál nem ennyire szembetűnő a változás, sírni nem sírok, de jó visszaemlékezni, milyen kis kajlák voltak...

Bár az ivartalaníttatás óta megint olyan kis lükék...:D

2011. nov. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Dehogy:) Mindig a nevetőgörcs kap el attól a néhány fotótól, ami kölyökkorából van. Ez aznap készültek, amikor elhoztam haza:


[link]

2011. nov. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
:D:D:D:D:D Pető Kriszti, nagyon nagy forma a kutyusod!:D:D:D:D
2011. nov. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!