Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért hullott ki a szőre?

Miért hullott ki a szőre?

Figyelt kérdés

Van Egy Nagytestü kutyám,ami "futtatóra van kikötve" Ezáltal elég nagy mozgástere van szóval azzal nincs baj.csak a nyakörv ahogy minden nap rajtavan ott a szőr már elég ritkás és félek h jobban eldurvul a helyzet.

Elengedni sajnos ritkán tudom mert,csak akkor van rá lehetőség ha kint vagyok vele,mert egyébként rosszalkodik..

Mit ajánltok mivel "kezeljem" Hogy helyrejöjjön,valamint ne sulyosbodjon a helyzet?


2011. nov. 19. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt, hogy rosszalkodik?
2011. nov. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Minden Amit Ellehet Képzelni.. A kutya Kapott Nevelést.. de ugy volt nevelve,hogy ezen a futtatón élt mindig szóval azzal van megszokva.. pl ha megy valaki az utcán a fa keritést szétrágta.. ezért is mondtam,hogy csak akkor lehet kint ha kint vagyok,mert akkor foglalkozok vele+ rászólok..
2011. nov. 19. 14:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a kutyád simán kezd az állandó megkötéstől bekattanni....
2011. nov. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Foglalkozni kéne a kutyával, azért "rosszalkodik" mert nincs szocializálva, nem foglalkozol vele eleget. Olyan mint egy gyerek, így hívja fel magára a figyelmet és vezetei le a feles energiáit. Valamit tenned kéne, hogy ne legyen a kutya állandóan "futtatóra kötve". Ha el van engedve sok pozitív megerősítéssel le lehet szoktatni a rosszalkodásról (kaja)
2011. nov. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A szőre kikopott a nyakörvtől. Vegyétek le a futóláncról, csináljatok neki kennelt, és ezzel párhuzamosan kezdjetek el foglalkozni vele. Sok-sok séta, kutyaiskola, otthoni tanítgatás, és ha a kutya testi-szellemi igényei ki vannak elégítve, nem fog "rosszalkodni". Ugyanis minden "rosszasága" abból adódik, hogy levezetetlen energiái, kiéletlen öszötönei vannak, ezeket pedig ott pótolja, ahol tudja. Ha a kerítésen, akkor ott, ha a gödörásásban, akkor meg ott.
2011. nov. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!