Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Védőoltások? (kérdés rövid...

Védőoltások? (kérdés rövid magyarázat hosszú)

Figyelt kérdés
Nektek mennyibe került a kutyusotok védőoltása? mármit a Féregtelenítés (bár az azt hiszem dabletta) meg a Veszettség és a többi kötelező védőoltás?
2011. nov. 19. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
2900 + párszáz Ft
2011. nov. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja bocsi, látom a többit is kérdezed, hát azokra már nem nagyon emlékszem, olyan régen voltak... :/ Viszont csak a veszettség elleni kötelező.
2011. nov. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a veszettség elleni védőoltás 3000 Ft volt idén (szabolcs megye) és adtak hozzá tablettát is, de úgy tudom az ár városonként eltérő lehet, mert egy ismerősöm pest megyében lakik és nekik 5000 Ft volt. A kölyökutyák védőoltása sztem havi 3000-4000 Ft körül lehet, és ha jól emlékszem 3x kell oltatni a kölyköket.
2011. nov. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én ismerek olyan dokit, akinél 1 oltás féreghajtással 5.000 ft, a többi 2 oltás 2x 4.000 ft.


(csak a veszettség elleni kötelező, de melegen ajánlott parvo ellen is beoltatni (ez a 3 oltás), különben jó eséllyel egyik napról a másikra el fog pusztulni a kutyus.)


de olyan dokit is ismerek, akinél 2.500 egy oltás...:)


Merre laksz? talán tudok ajánlani egy ilyen normálisabb áron dolgozó dokit...

2011. nov. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A féregtelenítés, 3 alapoltás (az elsőt a tenyésztőnél kapta) + a veszettség kb. 20 ezerbe bekerült.
2011. nov. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

megkérdeztem az itteni álltarorvos

Veszetség elleni:5000ft

Parvo:3000 (gondolom ez 1 oltást jelent mivel írtátok h a ez ellen a vírus ellen 3x kell beadni )

ezek elfogadható árak ?:)

2011. nov. 19. 15:52
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem teljesen korrekt.:)
2011. nov. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen. 2 monovalens (csak ezt a vírust tartalmazó) parvó elleni oltást kell kapnia és két olyan kombináltat,amiben parvó elleni is van. Utána a veszettség.
2011. nov. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!