Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az miért van hogy ha meg...

Az miért van hogy ha meg akarom fogni a kutyámat azonnal bepisil?

Figyelt kérdés
Yorkshire terrier, lehet hogy gyenge a hólyagja és a nyomástól vagy én nem tudom miért.
2011. nov. 19. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem féltőled.
2011. nov. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem is kicsit túlzott a megadása...:D


ezt akkor csinálják a kutyák, ha megadják magukat...

általában a kölykök reakciója, ha a felnőtt kutyád különösebb fenyítés nélkül csinálja, az problémás lehet...


mikor és hogy akarod megfogni a kutyád?

engedelmes behíváskor?

pórázon, vagy anélkül sétáltatod?


mindig ezt csinálta, vagy csak egy ideje?

2011. nov. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kicsit nagyon gyenge az idegrendszere.
2011. nov. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
lehet hogy valami rossz élményre emlékezteti a mozdulat, de az is lehet hogy valami nincs rendben az egészségével.
2011. nov. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nyilván törzskönyv nélküli ideggyenge példány szegényke...

Próbálj meg kedvesen szólni hozzá és lassan mozogni, esetleg jutalomfalatot adni neki, amikor meg akarod fogni.

2011. nov. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Izgul nagyon. Le kell nyugtatni, megszűntetni a stresszt, amiben most valószínűleg él. Olvassatok utána a falkavezérségnek (Jan Fennel könyvei, Cerberos kutyaiskola oldala), és alkalmazzátok, valószínű nem lesz utána annyira ideges, hogy egy ilyen egyszerű művelettől is eleressze magát.

Emellett érdemes lehet állatorvossal megnézetni, és ha szerinte minden oké, akkor egy tapasztalt szakembert (kiképzőt) keresni, aki jártas az otthoni problémák megoldásában, és nem csak engedelmességben tud segíteni.

2011. nov. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!