Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám nem akar enni, mit...

A kutyám nem akar enni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy 1,5 éves Border collie kutyám van.Házi kosztot kap(csirkenyak, csirke far hát van neki főzve)a száraztápot csak meg szagolja és ott hagyja.Lerakom neki az enni valót és nem mer oda menni a tálhoz,de kiskorába habzsolt mindent.Már próbáltam hogy meg kötöm,leülök mellé de semelyik sem segített.Kunyerálni nagyon szeret.
2011. nov. 19. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Az enyém ilyenkor mikor nem akar enni mindig beteg lessz.de csak 2-3 alkalomal volt nekünk ilyen .am az én kutyusomnak ezek a tünetek szoktak lenni:kedvtelenség,sok-sok alvás,nem akar sétálni menni,nem akar inni-enni.én az orvostól mindig antibiotikumot kapok,és belerakom neki a vizébe,de ha nem is akarja meginni akkor is szinte szó szerint bele erőszakolom,mert ha nem iszik kiszáradhat!!!szerintem vidd el te is dokihoz!!
2011. nov. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mióta csinálja ezt ?
2011. nov. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Voltunk már dokinál vér képet is csináltak.Eléggé régóta csinálja.Régen,kiskorában láttam hogy a másik kutyánk oda ment és rámordult.Ez után egy hónappal kezdődött mind ez.
2011. nov. 19. 16:24
 4/5 anonim ***** válasza:
mivel a házi koszt jobban ízlik neki mint a táp jó hogy azt szívesebben megeszi, amikor 1 éves volt a kutyám(bichon frise) egy családtól hoztuk el mert nem kellett nekik ,de ők mindig konyhai koszttal etették ,nekünk semmilyen tápot nem akart megenni..aztán azt csináltuk hogy egész nap nem adtuk neki semmit csak a tápot leraktuk ezt 2 napig bírta mert amíg kint volt a táp pár szemet megevett de azt is elég finnyázva..2 nap után szépen rászokott persze nem habzsolta és nem is ette meg az egészet de evett ezt így csináltuk ..azután már csak leraktuk és ment enni ,konyhai kosztot pedig akkor kap amikor van vmi maradék , ( egy kis pörkölt maradék, spagetti,vagy zöldséges rizs ,csontot is szokott kapni) ezeket is a táphoz keverjük..de nem mindig van maradék így ritkán kap..még most se habzsolja a tápot és ha van házi koszt azt szívesebben is eszi..(10 éves lesz februárba)
2011. nov. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy ezt miért csinálja, de a táplálásán sürgősen változtassatok, mert sima csirkenyakon meg farháton nem élhet egészséges életet a kutya, abban nincsenek rostok, vitaminok, csomó tápanyag kell neki még a húson meg a csonton kívül. Kérdezzétek meg az állatorvost, hogy hogy állítsatok neki össze egészséges étrendet.
2011. nov. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!