Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehetne kibékíteni őket?

Hogyan lehetne kibékíteni őket?

Figyelt kérdés
Eddig jóban voltak együtt ittak, ettek, aludtak, játszottak... De most nagyon rosszban van egyik a a háznál másika kertben... Mikor mind a kettőt oda hívatam egymásra, nyakra támadtak.. vagyis az egyik támadta a másikat... mind kettő fiatal 6-7 hónaposak kb...
2011. nov. 19. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
egyneműek?
2011. nov. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen.. mind a kettő szuka
2011. nov. 19. 20:50
 3/7 dizus ***** válasza:
49%
Mindegy milyen neműek.Ez egy rangsor vita,ami pont előtted zajlott,nem véletlenül.Neked is mutatni akarta a "támadó" hogy a másik fölött van a rangsorban.Ne nagyon avatkozz bele,nem fognak egymásnak komoly sérülést okozni.Egymás közt lerendezik és utána egy ideig csend lesz köztük.Mondjuk jobb ha külön helyen eteted őket,mert ha közel a tál akkor újra jöhetnek a csaták.
2011. nov. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hm.. nem lehet, hogy az ivarérettség miatt alakul így a helyzetük? Hogy lassan kezdenek ivarérettek lenni?
2011. nov. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom.. meglehet... Köszi a válaszokat
2011. nov. 19. 20:57
 6/7 anonim ***** válasza:

ha nem kezeled az ilyen helyzeteket akkor te magad is alulmaradsz a rangsorban és a problémák csak sokasodni fognak-miért kéne hagyni egy kutya bármilyen agresszív viselkedését a családban?

egyáltalán nem természetes, hogy egy kutya agresszív magatartással akar "hatalomra jutni" ...

2011. nov. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 dizus ***** válasza:
#3 vagyok!Én nem értem miről beszél az előző!
2011. nov. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!