Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutyákat szerette...

Milyen fajta kutyákat szerettek? Milyen fajta kutyákat NEM szerettek?

Figyelt kérdés
Külön írjátok,hogy ezeket szeretem:.... ezeket nem szeretem:... a válaszokat előre is köszönöm ;D
2011. nov. 20. 11:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%

Nem osztom be fajtákra a kutyát.

Elsősorban állat, kutya, s aztán a fajta.

Minden állatot szeretek.

2011. nov. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

A husky-t szeretem, - bármennyire felszínes is - de nekem szép.

Utálom a palotapincsit, mert eddig életemben csak 3 kutya támadott meg, ki lehet találni, hogy mi folt a fajtájuk...

2011. nov. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Kedvenceim: németjuhász, nápolyi masztiff, angol bulldog, francia bulldog, mopsz, beagle, bernáthegyi, rottweiler, boxer, puli XD


Nem szeretem azokat a "kutyákat" akik kisebbek és törékenyebbek egy macskánál, nem tartom őket kutyának, a hűségen kívül semmilyen olyan tulajdonsággal nem rendelkeznek ami a kutyát klasszikus értelemben fémjelzi. Ja plusz nem szeretem az ilyen agresszív fejű kutyákat, pit bull terrier, staffi, bull terrier, stb.

2011. nov. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Második: én is szeretem az ilyen szánhúzó kutyákat mint pl: husky :D Utolsó: nekem van egy rottweilerem és egy kistestű kutyám (keverék). A kistestű kutyám is nagyon strapabíró mert nem kényeztettük el hanem neveltük rendesen :) Lehet,hogy hagyunk nekik a csonton húst de nem kényeztetjük el ;D Minden csak neveléstől függ^^

2011. nov. 20. 11:57
 5/14 anonim ***** válasza:
51%

Én nem fajtákra inkább vérmérsékletre osztanám be a kutyákat. Szeretem a kedves, "vigyorgós", játékos kutyusokat bármilyen fajta is legyen és nem szeretem a morcos, mindenért ugrós kutyákat...

Nyilván elfogultság miatt a kedvencem a border collie, hiszen van kettő is. :) Illetve nem szeretem a pitbullokat, rotikat, dobbermanokat, mert az én kutyáim képtelenek kijönni velük. :)

2011. nov. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Persze hogy a neveléstől függ, de azért az akármilyen nevelés mellett megnézném ahogy egy ilyen ( [link] ) megvéd engem. Ha meg nem alkalmas a kutya feladataira, akkor a gazdák többsége nem is kutyaként tekint rá, pláne nem kutyaként neveli, hanem házi "jaj de édes jaj de cuki mennyire aranyos gyere ide adok rád egy pulcsit megpuszikállak aludj velem jaj de éééédes vagy" kedvencként, és ezért lesz a többség olyan, amilyen. Then again, lehet hogy én látom rosszul.
2011. nov. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Minden állatot és kutyát szeretek DE nem tartnám mindegyiket!

Kedvenceim: mudi, dobermann, aussie. A többit nem tartanám. Nem tetszenek az extrém kinézetű kutyák, óriás, törpe, ráncos, 2m szőr, kopasz, turcsi orrú, stb. Nem tetszenek azok akik "nem jók semmire" legfeljebb kiállítása meg tenyésztésre. És főképp nem tetszenek a barátságos kutyák akik elmennének az első kedves idegennel.

2011. nov. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ja és nem tetszenek a divatos kutyák, bár erről inkább a gazdáik tehetnek akik sokszor beképzeltek emiatt (mert neki rex van vagy a legintellgensebb stb)
2011. nov. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :D

Ötödik: hát szerintem azt akár hogy nevelném elbújna ha meglátna egy kicsit ijesztő árnyékot :) Olyan kutya nekem nem kellene :S

2011. nov. 20. 12:45
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem én mind, de vannak olyan szép-aranyos de otthonra nem kéne fajták..Túl óriás és túl kicsi ,olyan kutya amelyiket kozmetikushoz kell hordani,amelyik genetikailag deformált beteges,nem tud rendesen menni,lélegezni ,szülni,nincs szőre -megfagy télen stb
2011. nov. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!