Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki szerint cukik és okosak a...

Ki szerint cukik és okosak a golden retrieverk?

Figyelt kérdés
2011. nov. 20. 14:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen LOVE GOLDI !!!
2011. nov. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
1. vagyok Szerintem.... LOVE GOLDEN RETRIEVER !!!!!
2011. nov. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én nem igazán vagyok oda ezért a fajtáért. 2 kan goldit ismerek, és nagyon dominánsak. Kedves pofijuk van, meg egyfelől tényleg érzem, hogy emberközpontúak, a gyerekeket kifejezetten szeretik. Másfelől viszont az egyik, amelyikkel évek óta minden nap együtt sétálunk, tavaly megharapott.

Soha előtte nem bántott kutya. Azóta nem is tudok felé olyan bizalommal lenni, pedig régen sokat sétáltattam, ha a barátnőm nem ért rá kivinni.

2011. nov. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Engem is csak golden harapott meg eddig.. kifejezetten nemkedvelem ezt a fajtát...de kinek mi..
2011. nov. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az utolso ket valaszolonak is igazat adok. (1. vagyok XD) De a Goldik manapsag csak az agyontenyesztes miatt ilyenek !!!
2011. nov. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Így igaz, minden harapós goldi agyontenyésztett, az emberek hülyesége miatt.

Amúgy a kedvenc kutyafajtám, épp most kaptam egy kiskutyust, aki ugyan keverék, de nagyon goldis! : ) Bár az apa ismeretlen, nem hiszem, hogy lenne benne goldi. : ) De halál cuki!!! : )

2011. nov. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
szerintem
2011. nov. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Akiteki ***** válasza:

Egyáltalán nem cukik és csak akkor okosak, ha tanítják őket, különben ugyanolyan síkhülye lesz, mint a gazdája.

Ezért tart itt ez a szerencsétlen fajta is, mert cukinak meg gyárilag okosnak hiszik.

2011. nov. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!

Egy kutyus akkor okos, ha tanítva van!!! Tanítás nélkül semelyik kutyus nem ül le. Az én 8 hetes kiskutyámnak igaz párszor kellett megmutatni, mit is jelent ez az ül, de akkor is meg kellett tanítani neki! :)Pedig hidd el nagyon okos kutyus, igaz nem goldi, de nagyon hasonlít egy goldi kiskutyusra! :)

2011. nov. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Akiteki ***** válasza:
Tényleg??? Szerinted én mit írtam?
2011. nov. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!