Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legkisebb kutyafaj?...

Melyik a legkisebb kutyafaj? Yorki vagy chivava?

Figyelt kérdés
2011. nov. 20. 16:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
7%
A Yorkie Toy nagyon picivel nagyobb a Chihuahuanal. A chiwawa kisebb ,annak ellenere ,hogy nem olyan nagy a meret kulonbsege a Yorkie ezerszer ertelmesebb kutya.
2011. nov. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Ezt vitatnám, hogy a yorki ezerszer értelmesebb, mint a csivava. A saját véleményedet ne úgy írd ide, mintha tény lenne, mert ezzel félrevezeted az embereket.
2011. nov. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan, hogy yorki toy, se mini, se extramini, se hiperszupermini.

Yorkshire terrier van, aki a standardjét tekintve nagyobb, mint a chihuahua. Nyilván létezik olyan csivava, aki egy kicsit nagyobb termetű, és van olyan yorki, aki a fajtáján belül kisebb. De a yorki alapvetően a csivavánál nagyobb termetű fajta.

2011. nov. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

1. vagyok e,lnezest kerek. A chivava szerintem nem olyan ertelmes kutya ,mint a Yorkie Toy.

Sajnalom3. valaszolo,de az en tudomasom szerint igenis leten=znek Toy fajtak ,sot Mini Toyok is !!!!

2011. nov. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalosan a csivava. Az, hogy kitaláltak már extraminitoytörpezsebkutyákat a szaporítók, nem jelenti azt, hogy azok - ha tényleg olyan picik is - életképes és egészséges egyedek.
2011. nov. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Léteznek olyan méretek, amik a felelőtlen szaporítás miatt jöttek létre. És vannak olyan divatmajmok, akik kifejezetten ezeket az egészségtelenül kicsi kutyákat keresik.

Nem véletlen, hogy a standard-nek van egy alsó határa, ami leírja, hogy ezeket a kicsi kutyákat tenyésztésbe nem lehet vonni.

2011. nov. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%

Sziasztok.

A chihuahua kisebb mint a yorkshire. Nem mondanám,hogy értelmesebb, szerintem ez teljesen nevelés függő, vannak tanulékonyabb, és kevésbé tanulékony fajták. A csivava nagyon könnyen tanul, értelmes fajta, az más tészta, hogy néha szándékosan bunkózik.:D Amúgy meg létezik miniyorki is, meg mini csivava is, meg extramini is mindkét fajtából,de az a kifejlesztett változat. Ugyanúgy életképesek, bár a csivava születésekor is rohadtul pici, nem tudom a mini, vagy az xm milyen lehet csecsemő korában.:D Nekem csivim van, és szerintem nagyon okos és kedves kiskutya.:)

2011. nov. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

6. kommentelő: nem vagyok divatmajom, és szerintem akiknek ilyen kutyafaj tetszik az ilyet választ. Vannak olyan "divatolók" akiknek kifejezetten nagy kutyájuk van.

Ha neked nem tetszik a kistermetű kutya, arról én nem tehetek. Én azt egyébként egy szóval sem mondtam, hogy nekem kell ilyen kutyus, csak megkérdeztem, hogy melyik a legkisebb kutyafaj!!

2011. nov. 21. 18:51
 9/12 anonim ***** válasza:

"Ha neked nem tetszik a kistermetű kutya, arról én nem tehetek."


Elárulok egy titkot, nekem is yorkshire terrierem van:)

2011. nov. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

1. Kutyafaj egy van, az a neve,hogy kutya, azon belül vannak fajták. Meg van lófaj, meg emberfaj..:)

2. Kettő, ha annyira figyeltél volna feltűnt volna, hogy azt írtam nekem is csivavám van. Gondolom nekem válaszoltál, mert én vagyok a hatodik válaszoló. Nos. Szerinted egy csivava mekkora? Mint egy ló?

2011. nov. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!