Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek "ezt vegyem...

Mi a véleményetek "ezt vegyem meg" vagy kennelből nézzek?

Figyelt kérdés
[link]
2011. nov. 20. 16:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Úr isten de gyönyörű *_*

Ezt vedd meg...amúgy kennelben sem találsz ennél szebbet ;D

2011. nov. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Tok cuki ,veddmeg ,de szerintem az ara tulzas !!!!
2011. nov. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. nov. 20. 17:00
 4/11 anonim ***** válasza:
Tk-val vannak árulva a kölykök..kennelben kb ugyanilyent találsz :)
2011. nov. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha igaz ami a hirdetésben áll illetve tényleg ez az eladó kölyök akkor megveheted de kérd el a szülők szűréseinek a fénymásolatát illetve ragaszkodj ahhoz, hogy szerződésben garantálják a kiskutya egészségét.

itt az angol hirdetés: [link]

mellesleg érdekes a külföldi és a magyar ár közötti különbség.. én itthonra és külföldre is 1000 euróért adom a kicsiket, nincs különbség..

2011. nov. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdés lényegét. Ez is egy kennel hirdetése.
2011. nov. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%
az utolsónak igaza van egyébként, törzskönyves kiskutya csak kennelnévvel rendelkező tenyésztőnél születhet
2011. nov. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az Europuppy-ra feltöltött hírdetésben szereplő ár már tartalmazza a közvetítés, és bizonyos szolgáltatások árát is, tehát nagyon valószínű, hogy a tenyésztő a külföldre adott kutyából is 80 ezer forintot lát.


Sose a hirdetés alapján vegyél kutyát. Ha megtetszik egy alom, akkor látogasd meg a tenyésztőt, nézd meg a szülőket, a kölyköket...lehetőleg több almot nézz meg.


Az ár korrekt, bár nekem nem igazán tetszik a kölyök, de ez csak ízlés kérdése.


Sok sikert.

2011. nov. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
az europuppy kimegy házhoz, fotoznak, és ők hirdetik a kiskutyát. De a tenyésztőnek azt a 80 e ft-ot adják, ők viszont már 1000 eu+utiköltségért hirdetik. A tenyésztő nem tudja hova, kihez megy a kiskutya, mert nem adják ki. Hát nem tudom.........!
2011. nov. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Milyen tenyésztő az, aki kutyakereskedőkön keresztül ad el kölyköt külföldre???


Idézet a tenyészési szabályzatból: "Kutyakereskedők részére történő tenyésztés nem engedélyezett"

2011. nov. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!