Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vemhes kutya mellett cica?

Vemhes kutya mellett cica?

Figyelt kérdés
Vemhes a kutyusom, de van egy cicám is. Együtt alszanak. Ha megfialt, a cicust nem fogom hozzá odaengedni, viszont most nem tudjuk őket szétválasztani... Az oltások rendben vannak, a cica is oltatva féregtelenítve van. Nem lesz a kiskutyáknak baja?
2011. nov. 20. 22:27
 1/7 Akiteki ***** válasza:

Amikor nálunk kiskutyák vannak, az első két hétben az anya mindenkit elzavar a kölyköktől. Csak mi mehetünk oda, meg a macska.

[link]

Soha nem volt semmi baja a kölyköknek.

2011. nov. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Akiteki ***** válasza:

Elég rosszul sikerült kép, a két napos babát akartam fotózni. Zoli cica nagyon aggódott, hogy kivettem, úgy kellett lezavarni.:))

[link]

2011. nov. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már neki is voltak kölykei, de akkor még nem volt meg a cica, és igen, csak a gazdiját engedte a kölykökhöz :) Akkor remélem, nem lesz gond velük:)
2011. nov. 20. 22:53
 4/7 Akiteki ***** válasza:
Milyen kutyusok lesznek?
2011. nov. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Westie lesz. 11 nap van hátra a "szülésig" neki.
2011. nov. 20. 23:02
 6/7 Akiteki ***** válasza:
Tegyél majd fel képeket. Még sosem láttam picike westiket.
2011. nov. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Amint megszületnek, teszek fel neked! Gyönyörű kis gombóckák :)
2011. nov. 20. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!