Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy kutyám, aki eddig...

Van egy kutyám, aki eddig kint volt tartva, de most egy hónapja bent van. Szeretném ha újra kint lenne. Ha 21 fokos házból kiteszem, akkor megfázik?

Figyelt kérdés
A kutya labrador-vizsla keverék, évek óta kint van. Kb egy hónapja műtötték, ezért került be, most már azonban jól van és szeretném ha kint lenne megint. A szőre hullik, gondolom az aljszőrzet, most ruhába sétál. Egyedüli kutyus, a háza nincs szigetelve, viszont ajtót veszek rá. Még nincs hideg kitenni?
2011. nov. 21. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hideg van hozzá. Ha esetleg hőszigetelt a háza akkor ki lehet szoktatni, de a csak kiteszed megfázik. Szokott kint lenni az udvaron vagy egész nap bent van?
2011. nov. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát attól,mert van egy ajtó a házán még benn nem lesz melegebb..szigeteld be a házát..a ruhát meg szerintem nem kell ráadni,mert megszokja és ha kirakod akkor meg tüdőgyulladása vagy más betegsége lesz..Egyébként hideg van kitenni ilyen időben..bepiszkít vagy miért nem lehet bent?
2011. nov. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha elég pénzed van szigeteld be!

mostanába elég hidegvan kint.

mindennap odakint fésüld meg jó alaposan

aztán hozd be.

2011. nov. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szokott kint is lenni, ha pár percnél tovább, akkor ruhában, és sétálni is ruhában viszem. Pl ha csak kiszalad pisilni, stb akkor nincs rajta ruha. Eddig mindig kint volt, csak a műtét óta van bent. Nem piszkít be, csak nem tudom megoldani a felügyeletét és egész napra nem hagyhatom bent magára, és ha ez megoldható lenne, akkor maradhatna bent tavaszig.
2011. nov. 22. 21:32
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja és a házát nem anyagi okokból nem tudom szigetelni, hanem mert duplafalú, ragasztva lett és nem lehet szétszedni, azt már csak tavasszal lehet normálisan megcsinálni. A ruhára nem szeretném rászokatni, de muszáj vagyok ráadni, mert ha kiviszem a 20 fokból a 0-ba nélküle, akkor tuti megfázik.
2011. nov. 22. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!