Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mikor hozzak...

Szerintetek mikor hozzak kiskutyát?

Figyelt kérdés
Most télen, vagy majd tavasszal?
2011. nov. 21. 13:11
 1/9 anonim ***** válasza:
tavasszal
2011. nov. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen kiskutyát?

Mert ha egy bizonyos fajtát szeretnél, akkor azt nagy körüljárással, kiválasztva a tenyésztőt, a párosítást és azt megvárva, nem törődve azzal h mikor születnek.

Ha menhely akkor meg akkor amikor van időd vele foglalkozni - ezt megintcsak nem az évszak határozza meg.

2011. nov. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a "tavaszi" kiskutyák jobbak, abból a szempontból, hogy nem kell a hidegtől már félteni őket. Egyébként attól függ, hol kívánod majd tartani az állatot.
2011. nov. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Akiteki ***** válasza:
Ha lakásban lehet, akkor mindegy.
2011. nov. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

német juhász kiskutyát szeretnék!

szerintem tavasszal is ugyanannyi időm lesz foglalkozni vele, mint télen. szóval ez nem szempont!

a kutyát nem a házba tartanám, hanem van egy kazánházunk ahol fütünk és szerintem ott jó helye lenne télen

2011. nov. 22. 10:02
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor nézzél tenyésztőket, válasszál egyet, nézz ki egy párosítást és várd meg amíg megszületnek. Ne kövesd el azt a hibát, h "most azonnal" kutyát akarsz és beleugrasz egy lutri kutyába, éppen akit kinéztél az expresszen. Járd körül jól a témát, főleg ha németjuhászt szeretnél!
2011. nov. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
van egy ismerösöm aki kutyákkal foglalkozik, és úgy gondoltam szólok neki, hogy segitsen, mert én nem nagyon értek hozzá, mármint hogy mit kell figyelni, ő csak jobban tudja!
2011. nov. 22. 11:11
 8/9 anonim ***** válasza:

Előljáróban ezt nézegesd, olvasd át:

[link]

2011. nov. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2011. nov. 22. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!