Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 6 hónapos kaninchen tacskó...

6 hónapos kaninchen tacskó kutyám sétáltatásnál minden más kutya fűben lévő ürülékét meg akarja enni. Miért?

Figyelt kérdés
Rossz szokás vagy hiányzik vmia szervezetéből,és ezt próbálja pótolni? Hogyan tudnám leszoktatni róla?
2011. nov. 21. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdező,hiányzik valami a szervezetébe.Amugy le lehet neveléssel odafigyeléssel,szoktatni a kutyádat.
2011. nov. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem!! :) Ez természetes a kölyköknél. Csak rá kell szólni hogy nem szabad. Ki fogja nőni, ne aggódj. Olyan mint egy kisgyerek aki mindent ki akar próbálni, mindent meg akar enni. És kis koromba ettem a kavicsot xD, mégse hiányzott semmi a szervezetemből, csak gyerek voltam!! :))

Annyi a feladatod hogy szólj rá hogy nem szabad!! :)

2011. nov. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy azért eszik meg, mert amit a másik kutya eszik kutyakaját, azt megérzi az ürülékben és valamiért ez csábító neki a sok "illat" miatt. Szólj rá, ne engedd a kakik közelébe. Ez nem olyan dolog amit kinőhet, ha hagyod inkább hozzászokik és természetesnek tartja majd.
2011. nov. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tájékoztatlak hogy általában emberi ürülékre buknak. :)
2011. nov. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

a póráz két végében azt mondja viktória, hogy túl egyhangú a kutya tápláléka,és megeszi a megemésztetlen kakit is, mert ízlik neki :S kedvelik a büdös zsíros kajákat ...pfúúúj

szerintem nagyon nehéz leszoktatni róla, sok sikert.

2011. nov. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát Viktóriában én nem nagyon hiszek!! Az egy egyszerű kutyakiképző. Semmi köze egyébként a kutyákhoz. Seaser Millan, na ő már tud valamit, na de Viktoria... Mindig is hülyeségnek tartottam ahogyan egy kutyát "nevel".
2011. nov. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nálunk is probléma lett az ürülék, bár korábban nem volt ilyen..5 és fél hónapos vizsla


de csak akkor eszi meg, ha nem látjuk, pl. sötétben, este, amikor egy röpke pissre viszem csak ki


most azt fogom csinálni, hogy pórázon viszem ki, így nem tud túl messzire menni tőlem

2011. nov. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Nem, kimondottan más kutyák végterméke izgatja a kutyát, emberi vagy macska nem érdekli...

Hiába szólok rá, olyan, mintha játéknak venné, felkapja és úgy fut vele előlem :/.... Pedig értésére adtam, h nem szabad...

Én is pórázon fogom most levinni... Mivel zárt, nagy udvaros, közös kertbe viszem le a kutyát, ahonnan nem tud kiszökni, nem szoktam pórázon levinni, ha csak itt bent sétálunk... viszont most megpróbálom, hátha a dolgok elébe tudok menni:)..

2011. nov. 21. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!