Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem fogják fel az...

Miért nem fogják fel az emberek hogy a kutya nem gyerek?

Figyelt kérdés

M.mint hogy:-Jajj hogy vagytok ilyen szívtelenek hogy kint hagyjátok szegény kutyát éjszakára??

-Én a kutyámat télen nem engedem ki csak ruhában (de nem csicsázom túl)

stb--stb..


Miért nem fogják fel az emberek hogy a kutya nem gyerek és kinő a téli szőre és úgy nem fázik???


2011. nov. 21. 21:02
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
0%

mint irtam a mindenem a kiskutyám. viszem magammal mindenhová. oké, nem engednek be mindenhova kutyákat, mert hullajtják a szörüket esetleg, nyalogatnak mindent, kaját, stb... esetleg bepisilnek, kakilnak. de az én kiskutyám ezért van táskában ilyen helyeken, igy se ször, se nyalogatás, se pisi, se kaki!!! érted???? el van zárva, mi bajod van ezzel?? irigy vagy????

a törvények viszont farkastörvények. ha megtépsz egy nöt, vállald a következményeit... örökre nyoma marad a pofádon, az tuti!!!!amugy más törvényeket betartok.

2012. febr. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!