Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok erről a videóról...

Mit gondoltok erről a videóról? CM lágy részeken rugdossa a kutyákat, az emberek meg odavannak a "módszeréért"?

2011. nov. 22. 15:58
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
26%

működik vagy nem?

egyébként meg végre valaki aki fellép az elkényeztetett kutyák ellen.

2011. nov. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Hát szerintem azért többen is fellépnek ideértve Jan Fennelt, Victoria Stillwellt, vagy akár a magyar Korom Gábort, de egyik se rúgja lépen a kutyákat.
2011. nov. 22. 16:11
 3/39 anonim ***** válasza:
24%
Én is tudok rugdosni meg fojtogatni, tehát csodálatos kutyadoki vagyok:)
2011. nov. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 Akiteki ***** válasza:
50%
Vadbarom. Ha az én kutyámmal tenné,már nem lenne egy ép heréje. (Nem a kutyának)
2011. nov. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
37%
Láttál te már rúgást? Akkor tudnod kéne, h ez nem az. Megböki a lábával, ami messze van egy rúgástól.
2011. nov. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Hallottad te annak a rúgásnak a hangját? Végig nézted a videót? Nekem nem pont úgy tűnik, mintha az csak "érintés" lenne.
2011. nov. 22. 16:49
 7/39 anonim ***** válasza:
42%
Persze Cesar Millant szidjátok de abba nem gondoltok bele hogy hány kutyát mentett már meg elaltatástól, vagy menhelyre kerüléstől. Attól mert a ti kutyátoknál nem működik, mert ha hozzáértek már megharap, nem kell leszólni mást. Egyébként ez még mindig jobb és állatbarátibb módszer mint azok akik pórázzal ütik a kutyájukat lent a parkban, mert nem jött vissza, vagy belenyomják a kutya fejét a pisijébe meg kakijába ha becsinál, mert itt olvastam pár ilyet is, aki szerint ettől szobatiszta lesz a kutya...
2011. nov. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
24%
Nem rúgja hanem kibillenti abból a pl támadó állapotból a kutyát, amihez kevés lenne egy ejnye bejnye, vagy egy indulatos rákiáltás. Vannak akik egy kavicsokkal teli műanyag flakont dobnak a kutyának...
2011. nov. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
63%

Én is finoman térden, ágyékon, bokán, stb. rúgnám, csak hogy "kizökkentsem az állapotából".

Nekem valahogy nem tetszik. És a kutya szerintem nem tanul belőle, hanem megfélemlíti és szerencsétlen nem érti mit csináljon hogy jó kutya legyen.

Szóval nagyon nem tetszik a "módszere"!!!

2011. nov. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
68%
én mindig mondtam hogy nem egészen százas. csak van pár ember aki idtenként imádja és megmagyarázzák az ilyen dolgait... -.-" Mert szerintük normális ha egy szerencsétlen kutyát szögesnyakörvvel rángat le az nágyról és amikor a kutya fájdalmában vonyít azt mondja hogy ezt cak azért csinálja mert nem tetszik neki hogy más lett a falkavezér.... aha.... én is megrugdosnám aztán megkérdezném tőle, hogy azért vonyít e mert nem tetszik hogy én lettem a falkavezér...érdekes módon, stiwell meg a többi normális kutyakiképző módszere is működik, csak ők nem rugdosnak kutyát..
2011. nov. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!