Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dalmata tapasztalat?

Dalmata tapasztalat?

Figyelt kérdés

mennyire beteges?

tartható lakásba?

nagyon vedlik?

Lusta vagy szeret játszani?

a válaszokat előre is köszönöm.


2011. nov. 22. 16:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ennyire beteges? Nem jellemző.

tartható lakásba? csak ott tartható.

nagyon vedlik? Közepesen.

Lusta vagy szeret játszani? Egyedfüggö. Szeret jó nagyokat futni, aztán jó nagyokat aludni a melegben.


Nézd meg itt: www.dalmatamentes.hu

2011. nov. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem van egy 12 éves dalmatám, sose volt még beteg, kint tartjuk kertbe, de télen van fűtött helyisége..vedlése se vészes..és még most 12 évesen is jobb kondiba van mint én:)

Idegenekkel viszont rendkívül agresszív a mi kutyánk, de ez egyedfüggő..Fantasztikus kutyák!:)

2011. nov. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lakásba nem nagyon való, hatalmas ezeknek a kutyáknak a mozgásigényük!
2011. nov. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
meg rohadt fázósak és nagyon vékony a szörük ...
2011. nov. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

szia!


Szép kutyák, de a rokonomé nagyon agresszív volt mindenkivel, öreg korában még a gazdájának is nekiment.

2011. nov. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi előre is a válaszokat!

Én azt hallottam h nagyon buta kutyák. Ez igaz?

2011. nov. 23. 13:35
 7/11 anonim ***** válasza:
Rosszul hallottad.
2011. nov. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

mennyire beteges?Én kutyám 4 éves és 2 éves kora óta van kinn de egyszer se volt beteg.

nagyon vedlik?nyáron

Lusta vagy szeret játszani? ez enyém hiperaktív egyfolytában oda vissza szaladgál.

2012. febr. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ!:)
2012. febr. 8. 17:42
 10/11 anonim válasza:

Szia.

Mennyire beteges? Enyém abszolút de nem volt beteg, most 10 éves. Ma vittük pont kórházba. Agyvérzést kapott. Ennek ellenére azt mondják hogy felépül belőle, bár nem lesz 100%-os. Ezelött semmilyen betegsége nem volt.

Tartható lakásban? Télen estére igen. Felesleges folyamatosan szerintem. Nyáron úgy szeret kint lenni. Télen meg kicsit melegebb hely kell neki azért. Nagy a mozgás igénye, és ha nem vezeti le, akkor lesz kezelhetetlen.

Nagyon vedlik? Igen.

Lusta vagy szeret játszani? Mindkettő. :) Néha békén sem hagy a labdájával, néha meg csak fekszik és sóhajtozik, lustálkodik. Életem legjobb kutyája.

2013. jan. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!