Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » HA megmentek 1 menhelyes...

HA megmentek 1 menhelyes kutyát, akkor mennyire lesz más mint menhelyen?

Figyelt kérdés
2011. nov. 22. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

ez csak rajtad múlik...


az én menhelyesem az ember és az autó látványától is sokkot kapott és összepisilte magát, 2 hónap után kezdett kinyílni, mára tök normális kutya, senki meg nem mondaná, milyen idegzsába volt...

2011. nov. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem csak pár hónapja van menhelyről kutyám. Egy hét után senki nem mondta meg róla, hogy onnan van. Utcán még nem figyel rám eléggé de otthon már hallgat rám és a páromra is. Szerintem jó menhelyről kutyát elhozni. :) Annyira tudnak örülni, talán boldogabbak -HA sikerrel jársz- mint más kutyusok. Illetve jobban kimutatják.

Változik a kutya ha neveled csak figyelj rá,hogy ezt hogyan teszed.

2011. nov. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen az a kutya nekem nagyon tetszik
2011. nov. 23. 14:28
 4/7 anonim ***** válasza:

Miben más?

Attól hogy ha hazaviszed ott mindenki csak rá fog figyelni, több figyelem jut neki mint a menhelyen. Finomabbakat ehet, többet játszhat, több szeretetet kaphat.

A másik dolog pedig az, hogy ha kihozol egyet, egy újabb szerencsétlen jószágnak adja át a helyét, akit lehet hogy épp 1 nap választ el a sintér kezétől, a haláltól.

Nekünk is befogadott kutyánk van és nagyon hálás, okos, bújós kis kutya. :)

Ha van helyed, erőd és kitartásod, és mérhetetlen sok szeretet benned, vidd ki, vedd magadhoz és szeresd, neveld.:)

Linkelnéd ki a kiválasztottad?

2011. dec. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez rajtad múlik, de én azt szeretem a menhelyes kutyusokban, hogy nagyon kis hálásak, folyton bújnak, jönnek simire :)


Ők tényleg meghálálják a szeretetet, mert nekik valaha ebből vagy nem jutott semmi, vagy csak nagyon csekély...

2011. dec. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Először is össze kell barátkoznotok. Ha ez sikerül, akkor garantáltam életed leghűségesebb kutyusát kapod meg. Az egyik kutyám kidobott kutya. Le sem lehet vakarni. Igazából csak azért tartottuk meg, mert rettentően ragadós volt, és amikor elvittük egy tanyára, másnapra visszaszökött hozzánk. Onnantól kezdve nálunk van, már 3-4 éve. Egyszer véletlenül kicsuktam, szegény kutya meg majd szétszedte a kaput, csak hogy visszajöhessen. Még nagyon tanítgatni sem kellett, egyből vágta a dolgokat. A kuvaszom se unatkozik egyedül, amióta ez itt van. Az egyetlen egy probléma vele csak az, hogy már 5 kiskutyával gazdagított minket. Hogy hogy csinálta, az rejtély, mert a kerítés is magas és masszív, és a kuvaszom is nőstény. Úgyhogy most elajándékozásra vár 5 kiskutyus.
2011. dec. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vagy nagyon, vagy semennyire. Ezt nehéz előre megjósolni. Van amelyik teljesen természetesen viselkedik menhelyen, van amelyik begubózik, van amelyik őrjöng; egy normális családi környezetben meg mindjárom lehet normális, vagy átfordulhat valamelyik végletbe. Ezért érdemes a gondozókat kérdezni, akiknek van már tapasztalatuk, és nagyjából látják, melyik milyen lenne normális helyen normálisan kezelve. De azért ahhoz persze a gazda is kell, sőt, a gazda kell elsősorban, hogy a kutya otthon normális legyen.
2011. dec. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!