Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rendelt már valaki a gorditól?

Rendelt már valaki a gorditól?

Figyelt kérdés

Én most rendeltem, meg se néztem mást, lehet, hogy máshol olcsóbb lenne.

Bár érdekes, mert az előre utalást választottam, csak azt felejtették el közölni, hogy hova is kellene utalnom :S

Kíváncsi vagyok, hogy hogy működik ez az egész...


2011. nov. 23. 08:28
 1/5 anonim ***** válasza:

én már rendeltem, mert épp akkor valami akció volt és ezt találtam legolcsóbbnak (Brit Care tápot vettem)


én is előreutalást választottam, de számlaszámot nem küldtek, akkor telefonáltam nekik és módosítottam postai utánvétre


lehet hogy az email szolgáltatókkal volt a gebasz


végül megkaptam az árut, annyiért amennyiért írták

2011. nov. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ. Én is gondolkoztam rajta, hogy változtatok. De felhívtak és mondták, hogy elküldték a számlaszámot és, ha tegnap utaltam volna, még ma meg is kaphattam volna. De ma utaltam, így holnap kapom! Már nagyon várom.

Én Bosch-t rendeltem, eukanubáról váltunk erre, mert mostanában azt csak túrkálja, de nem örömmel eszi. Egyébként hypoallergén táp. Erről van tapasztalatod esetleg?

2011. nov. 24. 07:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Bosch tápot nem ismerem, Royal Canin tápot etettem, az nem tetszett, most Brit Care, ami szintén hypoallrgén
2011. nov. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ja, egyébként ugyanez volt velem is, felhívtam őket és mondták, hogy elküldték a számlaszámot
2011. nov. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nálunk most úgy tűnik, hogy bejön a bosch. Szívesen eszi. Persze egyéb hatásokról még nem tudok beszámolni. De nagyon tetszik, hogy van benne kagyló kivonat is az ízületekre, mert ez a kislány a fél életét két lábon töltené, ha nem akadályoznánk meg :)
2011. nov. 28. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!