Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Menhelyről hány kutyát lehet,...

Menhelyről hány kutyát lehet, örökbefogadni vagy fajtamentőktől?

Figyelt kérdés
2011. nov. 23. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem akármennyit, hiszen a magyar menhelyek azért nem állnak olyan jól, hogy érdekük legyen ott tartani a kutyát... Felénk jóformán önkéntesek dolgoznak csak, és adományokból etetik a több száz kutyát... Azt el tudom képzelni, hogy azért megkérdezik, hogy fogod tartani, stb, szóval utánajárnak, hogy jó helye legyen, de ha te el tudsz tartani harminc kutyát, persze törvényesen, mert ha jól tudom, 7 a max vagy mennyi, akkor annyit hozhatsz el, amennyit akarsz, hiszen alig bírják etetni, nem hogy még ne adják ki...
2011. nov. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én akarok 1 kutyát magamnak örökbefogadni örökre,meg egyet ideiglenesbe.
2011. nov. 23. 17:53
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Azt simán lehet!


A menhely nem korlátozza, de érdemes megtudni, hogy a helyi állattartási rendelet mennyit engedélyez, nehogy úgy járj, mint én...


(4 kutyám van, de csak kettő lehetne... szerencsére sikerült külön engedélyt szereznem a polgármestertől a 4 kutyára.)

2011. nov. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akarok örökbefogadni 1 saját kutyát,és 1 ideiglenest. Ha nem jön gazdi idieglenesemnél,akkor enyém lesz a kutya?
2011. nov. 23. 18:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Addig vagy te az ideiglenes gazdája amíg nem jön gazdi. Gyepmesteri telepről fogadj be kutyát, ott 14 nap után elaltatják a kutyákat, macskákat. Ha gondolod, írj pü-t, egy e-mail címmel és küldök neked anyagot kutyukról.
2011. nov. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Miért akarod a másikat ideiglenesen befogadni?

Amúgy nincs korlátozva, hogy mennyit fogadhatsz be. De nem mondott hülyeséget az egyik válaszoló. Érdeklődj utána, hogy arra felétek hány kutyát lehet tartani. Ha korlátozva van, akkor egy kérvényt kell benyújtanod. Egyik barátnőmnek egy kutyája van, és 3 macskája, és max. csak 2 kutya, macska lehet. Ő azt mondta, hogy az egyik cicáját majd megtanítja ugatni. Viccet félretéve neki is kellett egy kérvényt írnia, hogy megmaradhasson a harmadik cica is.

2011. nov. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
sokan akik ideiglenesként fogadnak be kutyust úgy döntenek, hogy megtartják véglegesnek, és akkor örökbefogadják rendesen.
2011. nov. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Aztán lehet úgy megszereted a "másik" kutyust, hogy az is nálad marad mert nem lesz szíved átadni. :)
2011. dec. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!