Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Találtam egy goldit? Ilyenkor...

Találtam egy goldit? Ilyenkor mi a teendő? A facebook oldalamra már kiposztoltam! Tovább?

Figyelt kérdés
2011. nov. 23. 17:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el az állatorvoshoz, Ő megnézi van-e benne chip és ha van regisztrálták-e. Nyomtass plakátokat és azt minél több helyre tedd ki. Vigyázz, nehogy olyan vigye el, aki hasznot akar húzni a kutyából és valójában nem az övé a kutya! Ha van különös ismertetőjegye azt ne írd ki nyilvánosan sehová, hanem kérdezd róla a kutyusért jelentkezőket! Remélem hamar megkerül a gazdája! Sok szerencsét!
2011. nov. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

Először is vidd el egy orvoshoz, és kérd meg, hogy nézze meg van-e benne chip. Ha van, akkor meg is oldódott a probléma.

Ha nincs chip, akkor írj egy e-mailt a j.zsuzsa@gmail.com e-mail címre, ő kezeli az elveszett/talált kutyák országos adatbázisát, legyen benne az e-mailben a kutya neme, becsült kora, a megtalálás helye és ideje, körülményei, nyakörv vagy bármilyen ismertető ha van és egy kép a kutyáról.


Vagy, ami még jobb, tedd fel ebbe a fórumba: [link]

2011. nov. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szerbiai vagyok!El fogjuk vinni dokihoz,hogy nézze meg,hogy van-e benne chip!Behívtam az utcárol.Féltem,h elüti az autó!
2011. nov. 23. 18:18
 4/11 anonim ***** válasza:

Milyen kicsi a világ, én is szerbiai vagyok.xD

merre találtad? hátha tudok valamiben segiteni.

2011. nov. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Állatorvos,utána retrieverhelp.hu!Tedd föl oda,ők majd elviszik,gondozzák,és keresnek neki gazdit.Jófejek,biztos minden rendben lesz!!
2011. nov. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Menhelyekkel vedd fel a kapcsolatot, küldj ròla fotòt, stb. és ne csak a környékbelieknek, ki tudja mennyi utat tett meg, miòta elveszett... Ez persze utàna érdekes, ha az állatorvos nem talàlt benne chipet..

Sok sikert! Majd írj, hogy előkerült-e a gazdi v hogy halad az ügy...

2011. nov. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az érdekelne, hogy miért lettem lepontozva - senkinek semmilyen értékelése, engem meg valaki lepontoz egy olyan válaszért, ami teljesen releváns? Vagy azért, mert nem szoptam ki a kisujjamból, hogy nem magyarországról beszélünk?
2011. nov. 24. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Kedves 06:37-es!

Nekem minden válasz hasznos,ezen ne is rágódj!

Vannak itt olyan emberkék akik csak azért jönnek,hogy lepontozzonak!Szóval,kár a rágódásért!

Én 90%-ról már 82%-ra estem:)

2011. nov. 24. 08:44
 9/11 A kérdező kommentje:

A KUTYUST mindenképp ma elvisszük az állatorvoshoz,hogy megnézzék van-e benne chip!

Nekünk is goldink van,tudjátok,hogy milyen jól elvannak egymással?:)) Ahogy a férjem mondaná,hát tesók:)

2011. nov. 24. 08:46
 10/11 anonim ***** válasza:
Off: Hülyeség ez a pontrendszer, nem érdemes ezen idegeskedni. Nyomtam egy zöld kezet neked!:)
2011. nov. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!