Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pest megyén belül, hol tudok...

Pest megyén belül, hol tudok venni Svájci fehér juhászkutyát (amerikai-kanadai juhászkutya)?

Figyelt kérdés
Kerestem neten de nem nagyon leltem tenyésztőket. Az is jó, ha nem tenyésztőtől van, illetve chip, törzskönyv se muszáj, h legyen. Egyet találtam össz vissz, de az is 100ezerért adja, sztem az irreálisan sok!
2011. nov. 24. 11:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Neked sok.

Nem szórták még tele a fajtával az országot. Így tartják az árát. Cegléden tudok egy almot.Az árát viszont nem tudom.

2011. nov. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Tessék:

[link]

2011. nov. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azért írtam, h sok, mert akik szintén árulnak ilyen fajta kutyát, azok a legdrágább is 50ezerért adja. Ahhoz képest sokaltam a 100ezret.
2011. nov. 24. 12:27
 4/12 A kérdező kommentje:

úgy értem mármint akik nem pest megyében árulják.

de azért köszönöm a válszokat. :)

2011. nov. 24. 12:28
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
Egy törzskönyv nélküli fajtatiszta kutya pontosan annyit "ér", mint amennyit az általam belinkelt menhelyi. Nulla forintot.
2011. nov. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
100.000 nem sok. Én a dupláján se lennék meglepődve. Az a sok, ha szűretlen szülőktől veszel kölyköt és 200.000-et otthagysz az állatorvosnál diszplázia műtétre, vagy ha egy örökletes szembetegség miatt 3 éves korára megvakul a kutyád. Vagyis az olcsó vételár után következik a soKK!
2011. nov. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Akiteki ***** válasza:
100%
Normális kutyát nem kapsz fillérekért. Akkor meg lazán belefér egy vonatjegy ára akár Zalaegerszegre is.
2011. nov. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm a válaszokat, így már tényelgnem sok az a 100ezer.
2011. nov. 25. 10:21
 9/12 anonim válasza:
12%

Dehogynem sok. Ezt a tenyésztők találják ki, hogy 100 ezer Ft-ért kaphatsz csak egészséges kutyát, és ha nem tőlük veszel megvakul, megsántul, stbstb. ijesztgetni tudnak nagyon jól, ahhoz értenek.

Viszont hozzáfűzném, hogy menhelyi kutya ritkán fajtiszta, tehát az adott fajta jellemét nem várhatod el egy keverék kutyától. Én is svájci fehéret szeretnék amúgy, javaslom, várj tavaszig, mindenhol sokkal több alom születik tavasszal, hátha találsz reális áron eladó kutyust. Én 30 ezernél többet nem adnék érte, mert ennyi a reális egy fajtiszta kutyáért.

A másik dolog, ha kiskutyát szeretnél, ne menhelyről. Magadhoz szoktatni egy kutyát 6-8 hetes korától kell, nem több éves kortól. Sajnálom a menhelyi kutyákat, de én nem onnan fogok szerezni, mert kölyökkutyát akarok.

2011. dec. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én is sajnálom nagyon a menhelyi állatokat, de én is csak kölyköt akarok, h én neveljem föl, hozzám ragaszgokdjon. Mert egy felnőtt kutyának meg berögzült szokásai vannak, nem lehet már nagyon nevelni. Amúgy tavaszra terveztem én is, mert télre kutyát nem hozhatok, mivel nállunk a kertben lenne, hisz a kutya nem a házba való. Télen megt megfagyna szegény.
2011. dec. 2. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!