Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám elkóborolt, majd...

A kutyám elkóborolt, majd hazajött, de nem tudjuk mi baja. A lábait mintha nem tudná behajlítani, csak áll a házában és még a "falkavezérét" se engedi magához, majdnem megharapta. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
2011. nov. 24. 17:57
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Ránk se néz, lehajtja a fejét, farkat se csóvál :(
2011. nov. 24. 17:58
 2/25 anonim ***** válasza:

MINDENKÉPP VIGYÉTEK ORVOSHOZ!!!

Tényleg, komolyabb baja is lehet!

2011. nov. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
De nem tudjuk orvoshoz vinni, közelébe megyünk és morog és odakap. Egyszerűen nem tudunk a közelébe menni. :( Orvost is hiába hívjuk ki, itt idióták vannak, a régi kutyánknak se tudott a közelébe menni.
2011. nov. 24. 18:00
 4/25 anonim ***** válasza:

Hívjátok ki az orvost és próbáljatok valami rongyot rádobni. Lehetőleg akkorát, hogy mire esetleg le tudná rázni, már oldalára tudjátok fektetni és le tudjátok fogni.


Egyedül csak végig tudjátok nézni, ahogy elpusztul.

2011. nov. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

ez tényleg nagyon komolynak hangzik :(

csináljátok ezt a rongyos dolgot,ahogy elöttem is írták

lefogjátok,valaki a nyakánál tartja,és akkor megharapni se tud.

mekkora testű?

szerintem rövid időn belül elpusztul,ha nem kap orvost!!

biztos nagy fájdalmai lehetnek szegénynek :(

2011. nov. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Próbáltam apámat győzkődni, hogy hívjunk orvost, azt mondta, hogy mivel a múltkori kutyánkkal se csinált semmit, csak távolról megnézte, hogy nem tehet semmit, így itt se tudna segíteni. Gyáva orvos van itt, nem tudom minek ment állatorvosnak -.-
2011. nov. 24. 18:26
 7/25 anonim ***** válasza:
Hívjatok másikat. Mondjátok, mégis meddig akarjátok ezt csinálni, hogy hagyjátok állni a házába?? Orvost kell hívni?? És ha nem csinál semmit? Valszeg az előző kutyának nem volt komolyabb baja, de neki lehet hogy van. Az is lehet hogy megtámadta egy másik kutya és eltört valamije. Vagy meg lett mérgezve...bármi lehet. Hívjatok másik orvost. Én nem hagynám annyiba. Valószínűleg nagyon erős fájdalmai vannak ezért nem enged közel magához senkit. Azonnal orvos. Így látatlanba mást nem tudunk mondani.
2011. nov. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
A másik kutya patkánymérget evett, és a doki meg se nézte sebeit, másnapra meg is halt! Ugyanezt csinálná, és ő az egyetlen orvos, aki itt van a közelben, távolabbról meg egyszerűen nem jönnek ide ki :(
2011. nov. 24. 18:49
 9/25 anonim ***** válasza:
Jó, akkor orvos nélkül próbáljátok be a rongyot és tapogassátok végig a lábait meg a hasát, hogy meg van-e sérülve, vagy nagyon duzzadva. Próbáljátok meg megnyugtatni, amennyiben nem megy, akkor sajnos ez van...
2011. nov. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Hát végső eletben csak az utolsó válasza lesz, de még így is fenn áll a harapás veszélye. :S Ez a kutya vagy lenyugszik aztán kimrészkedik, vagy elpusztul a házába (a mostani állapotából ítélve), vagy kihívjátok azt a f'sz orvost és apád erélyes hangon elmagyarázza neki, hogy mi a szitu, és hogy horda oda a seggét a kutyákoz. Az enyém legalább is ezt tenni, nem hagya egy kutyát se szenvedni, le a kalappal apád előtt. -.- De már úgy se fog kijönni. Ha ez a kutya még él reggelre akkor nagy szerencséja van. Sajnálom nagyon, de nem tudunk mit tenni.
2011. nov. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!