Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mik a további fejlemények a...

Mik a további fejlemények a csivavaszaporító telepről?

Figyelt kérdés

Azt a néhány kutyust akiket azonnal elkoboztak, melyik szervezetnél helyezték el, vagy már örökbefogadták őket?

És a többi még mindig ott él? vagy velük mi lesz?

Én sajnos nem tudok örökbefogadni, de érdekel, hogy mi lett/lesz a sorsuk szegényeknek!


2011. nov. 24. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos azt nem tudom, de Kanadába helikopterre vitték át a már megunt csivavákat az Egyesült Államokból.
2011. nov. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
Amúgy a gazdik teszik őket degenerált, idegbeteg állattá, kedves első. Amilyen a gazda, olyan a kutyája.
2011. nov. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A 20.28 válaszoló alapvetően egy degenerált valami, nem tudom pontosan mi lehet, de valahogy lepötyögött pár szót.
2011. nov. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A legrosszabb állapotban lévő kutyákat különböző menhelyeken helyezték el, és gyógykezelik.


A többi kutyát a rendőrség lefoglalta, tehát a gazda nem adhatja el, de gondoskodni köteles róluk, amíg az eljárás tart - ez akár két év is lehet.


Az állatvédő szervezetek hetente járnak ellenőrizni a körülményeket, állítólag már jobbak a tartási körülmények, mert kötelezték a tulajdonost a ketrecek tisztán tartására, a kutyák gondozására.


Amíg nem zárul le az ügy, addig nem lehet ezeket a kutyákat örökbe fogadni.


Az eljárás kezdete óta a tulajdonos jelentette, hogy 60 kutya eltűnt (valamiért véletlenül a legjobban fialó szukáknak kelt lába), így a rendőrség ismeretlen tettes ellen is nyomoz.


Remélem lesz fejlemény, és hallunk is róla.

2011. nov. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem járnak annyira ellenőrizgetni, ugyanis egyik este "elloptak" 50-60 kutyát. Valójában a "gazdi" kimentette a legjobbakat és folytatja tovább az egészet, ott, ahol abbahagyta.
2011. nov. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi ez a töketlenség, nem értem. A "gazdit" azonnal rács mögé kellett volna vetni és az összes kutyát azonnal elvenni és normális körülmények közé vinni. Fel vagyok háborodva azon, hogy a nagy szavakon túl, ma még mindig mindent meg lehet tenni az állatokkal. Látványosan kivonulnak ilyen esetekben is, és? Tovább? Nekem van egy szomszédom, aki már nem a szomszédom, mert lelépett és itt hagyott két kutyát magára, étlen, szomjan, normális, stabil fedél nélkül. A kutyák azóta jobb helyre kerültek, de a kedves szomszéd egyetlen hajaszála sem görbült, azóta sem. Pedig akik idejöttek az ebekért, azzal mentek el, hogy gazda ülni fog, ha addig élnek is.

Ennyit arról, hogy ha ártatlan állat szenved, akinek sem pénze, sem befolyása megvédeni a saját érdekeit, akkor kb nem történik semmi.

2011. nov. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!